Dokonalá diva! Cate Blanchett opäť boduje, kto by ju dokázal prehliadnuť...

13.08.2019 16:49

Nesklamala! Hoci herečku Cate Blanchettovú nebolo dlho vidieť na spoločenských akciách, v pondelok večer sa opäť pustila do práce. S príjemným podtónom.

Herečka Cate Blanchett v kreácii Alexander...
Herečka Cate Blanchett v kreácii Alexander McQueen na premietaní filmu Where'd You Go, Bernadette. Autor: SITA/AP, Evan Agostini

Austrálska rodáčka, ktorá je zároveň dvojnásobná držiteľka Oscara, prišla na špeciálne premietanie novinky režiséra Richarda Linklatera Where'd you go, Bernadette?. Ako inak, stvárnila v nej hlavnú úlohu.

Na samotnom stretnutí s médiami sa však okrem filmu pozornosť sústreďovala aj na jeho hrdinov. A ich spoločenskú podobu. A bola to opäť práve Blanchett, ktorá na seba strhla množstvo pozornosti.

Pôvabná herečka Troian Bellisario v
		kreácii...
Herečka
		Cate Blanchett v kreácii
		Alexander...
+5Herečka Zoe Chao
		prišla v šatách
		Christian...

V nohavicovom kostýme z dielne Alexander McQueen bola neprehliadnuteľná najmä vďaka výrazným aranžovaným rukávom z dišesu. Elegancia, hravosť, trošku pankáčiny k tomu – Blanchett skrátka znovu potvrdila, že si zaslúži titul módnej ikony.

Medzi jej kolegyňami zabodovala napríklad Troian Bellisario, ktorú do čiernej kreácie lemovanej pštrosím perím obliekol dizajnér Jason Wu. Herečku Emmu Nelsonovú zase obliekol módny ateliér Chanel.

Zľava: Režisér Richard Linklater s hercami...
Zľava: Režisér Richard Linklater s hercami Emmou Nelsonovou, Cate Blanchettovou a Billym Crudupom.
(Kliknutím na obrázok zväčši, otvoriť v novom okne)
Autor: SITA/AP, Evan Agostini

Film vstupuje do severoamerických kín v piatok 16. augusta a sústreďuje sa na príbeh matky rodiny, ktorá sa po rokoch sebaobetovania pre blaho najbližších rozhodne vrátiť ku svojim vášňam a koníčkom a vydá sa na objavnú cestu.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#premiéra #krása #elegancia #Cate Blanchett #Alexander McQueen
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Vyhnite sa rýchlemu občerstveniu, ktoré môže ovplyvniť vaše trávenie.
Pokúste sa viac experimentovať a...

+ Žite svoj život naplno a v ničom sa neobmedzujte.
Máte pred sebou veľa možností, vyberte si tú najlepšiu...