Akčný a zamilovaný hrdina? Butlera na premiére sprevádzala sexy partnerka

22.08.2019 00:00

Tvoria pár niekoľko rokov a hoci sa mali pred časom rozísť, dlho to jeden bez druhého nevydržali. Dvojica Gerard Butler a Morgan Brown prišli spolu aj na hercovu veľkú premiéru.

Morgan Brown bozkáva svojho partnera Gerarda...
Morgan Brown bozkáva svojho partnera Gerarda Butlera. Dvojica sa na verejných akciách neobjavuje často. Autor: SITA/AP, Jordan Strauss

Akčného hrdinu série „Fallen“ tvorcovia zlákali už do tretieho filmu. Po Páde Bieleho domu a Páde Londýna prichádza Pád anjela. Premisa filmu zostáva však približne rovnaká. Butler, ktorý si nerobí veľké starosti nad tým, čo hovoria kritici na jeho filmy, je spokojný. Akčný žáner ho stále baví a ponuky stále prichádzajú.

Zľava: Herci Gerard
		Butler, Morgan Freeman
		a...
Morgan Brown bozkáva
		svojho partnera
		Gerarda...
+6Herečka Piper Perabo na
		filmovej
		premiére...

Spokojne pôsobil aj na spomenutej slávnostnej premiére, kde mu robila spoločnosť partnerka Morgan Brown. Dvojica spolu tvorí pár niekoľko rokov. Viac ako rok a pol sa však spoločne neobjavili na žiadnom verejnom podujatí. Dokonca sa mali na krátky čas rozísť. Lenže, nevydržali to jeden bez druhého.

Vidieť to bolo aj pri pózovaní fotografom, kde sa spokojná Brown túlila ku svojmu partnerovi a dokonca mu hrdo vtisla vrúcny bozk pred objektívmi. Prekvapený Butler sa len usmial a spoločne pózovali ďalej.

Herec Gerard Butler a jeho partnerka Morgan Brown.
Herec Gerard Butler a jeho partnerka Morgan Brown.
(Kliknutím na obrázok zväčši, otvoriť v novom okne)
Autor: SITA/AP, Jordan Strauss

Ženskými posilami herca vo filme sú napríklad Piper Perabo alebo herečka Jada Pinkett Smith. Diváci v kinách však v snímke uvidia aj hercov Morgana Freemana alebo Dannyho Hustona.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#premiéra #Morgan Brown #láska #Gerard Butler #film
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Riešte podstatné veci, zabudnite na zbytočnosti, bude vás bolieť hlava.
Buďte sami sebou nech sa deje...

+ Neobzerajte sa dozadu, riešte to, čo sa deje momentálne.
Nenechávajte si pre seba všetky skúsenosti,...