Najkratšie šaty z Benátok? Pri božskej Candice sa zdá akoby si zabudla nohavice

03.09.2019 00:00

Veľkolepé večerné róby a zvodné spoločenské kreácie - tie by ste na filmovom festivale v Benátkach logicky očakávali. A svet sa ich aj dočkal. Modelka Candice Swanepoel však prekvapila.

Modelka Candice Swanepoel predviedla svoje...
Modelka Candice Swanepoel predviedla svoje ukážkové nohy na premiére filmu Marriage Story. Kreácia je z dielne značky Etro. Autor: SITA/AP, Arthur Mola

Kráska, ktorá pochádza z Juhoafrickej republiky, ozdobila počas dvoch večerov červený koberec pred festivalovým kinom a predviedla sa ako ukážková topmodelka. Lenže kým prvý večer sa odohrával v jej ponímaní v zlatistej kreácii na telo, ktorá zvýrazňovala krivky a zároveň napĺňala žiaduci spoločenský dress-code, pri druhej išlo o odvážnu zmenu.

Scarlett
		Johansson na premiére filmu 
		Marriage...
Candice
		Swanepoel na premiére filmu 
		Marriage...
+8Laura Dern v kreácii
		Gucci na premiére
		filmu...

Swanepoel si na premiéru snímky Marriage Story obliekla košeľové minišaty z dielne domácej značky Etro, v drieku len prepásané masívnejším opaskom. A nepochybne sa tak zaradila medzi dámy s naojdhalenejšími nohami na benátskom lide.

Modelka Candice Swanepoel predviedla svoje...
Modelka Candice Swanepoel predviedla svoje ukážkové nohy na premiére filmu Marriage Story. Kreácia je z dielne značky Etro. Autor: Reuters, YARA NARDI

Swanepoel ako jedna z hviezd značky Victoria's Secret je zvyknutá na odhaľovanie sa na móle alebo premiérach. Napriek tomu sa však jej podoba stretla s rozpačitými reakciami. Niektorí jej totiž vyčítali, že popri herečkách a modelkách v róbach za desaťtisíce eur pôsobí akoby si odskočila rovno zo spálne.

O tom, ako sa vám páči Candice Swanepoel, môžete zahlasovať aj vy v ankete. Vyššie si pozrite galériu z premiéry spomenutého filmu v rámci MFF Benátky 2019.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#odhalenie #nohy #Mini #Candice Swanepoel #Benátky
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Neplytvajte svojim zdravím, pokúste sa ho utužovať, čo najdlhšie.
Nespoliehajte sa na ľudí okolo seba,...

+ Doprajte svojmu telu vitamíny, v tomto období ich potrebuje.
Nešetrite na zážitkoch, raz budete predsa...