Nádherná Deppova dcéra ako víla v Benátkach! Fanúšičky šaleli za jej kolegom

03.09.2019 10:30

Mladé herecké talenty! Presne v ich znamení sa niesol pondelňajší večer na filmovom festivale v Benátkach. Uviedli snímku The King.

Herečka Lily-Rose Depp a jej kolega Timothee...
Herečka Lily-Rose Depp a jej kolega Timothee Chalamet predstavili v Benátkach film The King. Autor: SITA/AP, Joel C Ryan

Do mesta na vode zamierili s novinkou herci Joel Edgerton, Ben Mendelsohn či Sean Harris. Omnoho väčšej pozornosti sa však tešili mladé hviezdy snímky a tiež súčasné top-celebrity a influenceri. Reč je o hercovi Timothee Chalametovi a jeho kolegyni Lily-Rose Deppovej.

Herečka
		Lily-Rose Depp pózuje na premiére
		v...
Herečka
		Lily-Rose Depp a jej kolega
		Timothee...
+6Zľava: Herec Joel
		Edgerton, herečka
		Lily-Rose...

Prvý menovaný je od svojho výkonu vo filme Daj mi svoje meno ospevovaným talentom a miláčikom médií aj fanúšikov. V Benátkach nezostal nič dlžný svojej povesti módnej ikony a vzoru, ktorú majú chuť nasledovať mnohí jeho rovesníci. V sivom obleku s atypicky riešením zapínaním na stuhu okolo pása a kratšou dĺžkou bol tento sympatický herec neprehliadnuteľný.

To, samozrejme, platilo aj pre Lily-Rose Deppovú. Herečka, ktorá je dcérou slávnych rodičov, si za posledné roky už vydobyla vlastné miestečko vo svete šoubiznisu a slávy. A na červenom koberci z nej bola ukážková diva. Ako inak, odetá v značke Chanel.

Herečka Lily-Rose Depp pózuje na premiére v...
Herečka Lily-Rose Depp pózuje na premiére v kreácii Chanel Haute Couture.
(Kliknutím na obrázok zväčši, otvoriť v novom okne)
Autor: SITA/AP, Arthur Mola

Depp zostala spolupracovať s parížskym módnym domom aj po februárovej smrti Karla Lagerfelda a predviedla sa v jednej z kreácii haute couture od jeho nástupkyne Virginie Viardovej. Nežné a vo vzduchu či pri pohybe sa ako voda vlniace kaskády najjemnejšieho materiálu jej dodávali na éterickosti.

Viac z galérie si pozrite vyššie, dolu nájdete aj trailer aj očakávaného filmu, ktorý vznikol v produkcii spoločnosti Netflix.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Timothee Chalamet #premiéra #Lily-Rose Depp #krása #Chanel #Benátky
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ To čo ste si sami pokazili už späť nevrátite, môžete začať cvičiť.
Výsledky vás potešia, pracujte preto...

+ Buďte pripravený aj na dôchodok, nemusí byť všetko vždy dokonalé.
Neprevážajte tovar na súkromnom aute,...