Veľká premiéra s Bradom Pittom! Prišli hviezdy filmu aj tehotná Tyler

20.09.2019 00:00

Od štvrtka sa aj v slovenských kinách premieta sci-fi Ad Astra. Hlavnú úlohu v ňom stvárnil hollywoodsky herec Brad Pitt. Nechýbal ani na slávnostnej premiére.

Herec Brad Pitt na premiére filmu Ad Astra.
Herec Brad Pitt na premiére filmu Ad Astra. Autor: SITA/AP, Jordan Strauss

V Los Angeles sa zišli hrdinovia dramatickej novinky z budúcnosti, ktorá je okrem sci-fi žánru aj dramatickým príbehom o hľadaní seba samého. Pozornosť fotografov právom patrila najmä Bradovi Pittovi.

Dnes 55-ročný herec v posledných dňoch absolvoval niekoľko podujatí, ktoré mali pomôcť propagácii filmu. Napríklad sa zúčastnil aj na živom prenose spojenia s vesmírnou stanicou ISS, kde sa mu na druhej strane prihovoril astronaut Nick Hague.

Herec Brad Pitt
		stvárňuje hlavnú rolu vo
		filme...
Herec Tommy Lee
		Jones.
+5Zľava: Chelsea Tyler,
		Liv Tyler a ich
		otec...

Pitt sa pri rozhovore o živote na vesmírnej stanici neubránil ani humornému podpichnutiu Hauga, keď sa ho spýtal, ako hodnotí jeho výkon vo filme v porovnaní s výkonom jeho kolegu a kamaráta Georga Clooneyho vo filme Gravitácia. „Samozrejme, že vy ste boli lepší,“ odpovedal mu Hague.

Do filmu Ad Astra tvorcovia angažovali aj herečku Ruth Negga či napríklad Liv Tylerovú. Druhá menovaná zaujala fotografov aj spoločnosťou na premiére. Sprevádzal ju totiž otec Steven Tyler, ale aj tehotná sestra Chelsea.

Zľava: Chelsea Tyler, Liv Tyler a ich otec...
Zľava: Chelsea Tyler, Liv Tyler a ich otec Stephen Tyler. Autor: SITA/AP, Jordan Strauss
Páči sa Vám tento článok? Prosíme podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#premiéra #Liv Tyler #Brad Pitt #Ad Astra
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Urobte veľké upratovanie, v čistom prostredí ide všetko lepšie.
Strážte si svoje miesto v práci a...

+ Zdravá strava je základ snažte sa prijímať dostatok živín pre vaše telo.
Práca nie je všetko, nezabúdajte,...