Navrátilová s krásnou Juliou na premiére: Ich manželstvo je láska a rešpekt!

29.09.2019 08:39

Pred pár mesiacmi sa spoločne objavila vo VIP lóži na Wimbledone a okamžite zaujali objektívy. Slávna tenistka a česká rodáčka Martina Navrátilová tentoraz vzala krásnu manželku na premiéru.

Niekdajšia tenisová šampiónka Martina...
Niekdajšia tenisová šampiónka Martina Navrátilová (vpravo) a jej manželka Julia Lemigova prišli na premiéru tiež. Autor: SITA/AP, Evan Agostini

Stalo sa tak vo štvrtok v New Yorku, kde mal slávnostné uvedenie projekt The Politician z produkcie Netflixu. A niet divu, že sa športovkyňa vybrala práve sem. V novom seriáli, kde stvárňujú titulné úlohy napríklad Gwyneth Paltrow, Benjamin Platt či Jessica Lange, si totiž aj zahrala.

Šesťdesiatdvaročná rodáčka z Prahy síce stvárnila len menšiu roličku, ale údajne si to nakrúcanie celkom užila. Navrátilová je už na kamery zvyknutá – nielen zo svojej športovej kariéry, ale následne aj ako komentátorka a tenisová profesionálka.

Zľava:
		Herečky Lucy Boynton, Julia
		Schlaepfer,...
Herečka
		Gwyneth Paltrow na filmovej
		premiére...
+18Herečka January Jones
		si na premiéru
		obliekla...

Jej manželka Julia Lemigova, ktorá pochádza z Ruska a v minulosti bola dokonca držiteľkou titulu kráľovnej krásy, sa spokojne usmievala po boku Navrátilovej. Medzi dvojicou síce panuje pätnásťročný vekový rozdiel, ale Ruska už dávnejšie vyhlásila, že práve v Navrátilovej našla svoju spriaznenú dušu a životnú lásku.

„Je to akoby som bola vydatá za najlepšieho priateľa. Pre mňa je v manželstve dôležitý rešpekt a s ním zapadne všetko na svoje miesto. To je základ našej rodiny. Láska, deti, láska a rešpekt jedna pre druhú,“ uviedla pred pár rokmi Lemigova v televíznej šou.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#premiéra #novinka #Martina Navrátilová #manželstvo #láska #Julia Lemigova
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ V stresových situáciách sa pokúste ukľudniť sami, nepodliehajte stresu.
Všetko čo si zaumienite aj...

+ Svoje zdravie neodkladajte na neskôr, riešte ho okamžite.
Nebojte sa, v ničom nezostanete sami, nemáte sa...