Obávaný doktor House medzi kráskami! Jeho nálada? Veď sa pozrite

04.10.2019 00:00
Hugh Laurie
Hugh Laurie na premiére filmu "The Personal History of David Copperfield" v Londýne. Autor: ,

V stredu večer odštartoval filmový festival v Londýne, ktorý otvárala snímka na motívy románu Charlesa Dickensa s názvom The Personal History Of David Copperfield.

Na červenom koberci zažiarila hviezdy Hry o tróny ale aj slávny predstaviteľ doktora Housea. 40-ročná Gwendoline Christie zvolila naozaj originálnu a neprehliadnuteľnú róbu z dielne návrhárky Iris van Herpen, ku ktorej zvolila výrazné červené lodičky. Svoj look doplnila britská hviezda výrazným rúžom, blond vlasy mala sčesané dozadu. V šatách tejto návrhárky sme už videli aj hviezdy ako Katy Perry, Rihanna či Celine Dion.

Herečka Gwendoline Christie na premiére filmu...
Herečka Gwendoline Christie na premiére filmu 'The Personal History of David Copperfield' v Londýne. Autor: SITA/AP, PETER NICHOLLS

Na premiéru dorazil aj herec Dev Patel, 29-ročný Londýnčan, ktorý sa preslávil v snímkach ako Milionár z chatrče či Báječný hotel Marigold. V novinke stvárňuje hlavú mužskú postavu. Pred objektívmi si zapózoval práve so svojou kolegyňou zo snímky, s Gwendoline Christie.

Hugh Laurie na  premiére filmu  'The...
Hugh Laurie na premiére filmu 'The Personal History of David Copperfield' v Londýne. Autor: SITA/AP

V dobrej nálade pred fanúšikov predstúpil aj 60-ročný britský herec Hugh Laurie, ktorého preslávila hlavná rola odmeraného a cynického doktora Housea. Aj on si vo filme The Personal History Of David Copperfield zahral jednu z rolí.

Herečka  Anna Maxwell Martin na premiére filmu...
Herečka Anna Maxwell Martin na premiére filmu "The Personal History of David Copperfield" v Londýne. Autor: SITA/AP, PETER NICHOLLS

Okrem spomínaných hereckých hviezd sa na červenom koberci festivalu predviedli aj ďalšie herečky – Aimee Kelly, Morfydd Clark či Anna Maxwell Martin.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#premiéra #Londýn #Hugh Laurie
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Pokúste sa obmedziť mäso na nejaký čas, prospeje vám to.
Všetko čo môžete spravte okamžite a neodkladajte...

+ Vymeňte kávu za teplý čaj, budete sa cítiť oveľa lepšie.
Nemusíte mať talent na všetko, veľa vecí sa...