Nudná Garner, ukážková Zellweger, nevesta Kidman! V Hollywoode sa rozdávali ceny

04.11.2019 10:00

Bol to večer áčkových hviezd! Renee Zellweger, Nicole Kidman či Charlize Theron sa ukázali na udeľovaní prestížnych cien Hollywood Film Awards.

50-ročná Renee Zellweger si z pódia počas večera odniesla cenu v hereckej kategórii za stvárnenie Judy Garlandovej v životopisnom filme Judy. Práve ten herečke prináša už niekoľko mesiacov uznanie kritiky aj skvelé divácke ohlasy. A za svoju rolu už začína zbierať aj ocenenia. Zellweger si ocenenie prevzala v elegantnom bielo-čiernom modeli, šaty mali zaujímavo riešený vrchný diel. Ich strih lemoval štíhlu postavu slávnej hviezdy.

Nicole Kidman a Charlize Theron na udeľovaní...
Nicole Kidman a Charlize Theron na udeľovaní Hollywood Film Awards. Autor: SITA/AP

Na pódiu aj na červenom koberci sa bok po boku ukázali aj dve oscarové hviezdy – Nicole Kidman a Charlize Theron. Práve Theron bola na podujatí ocenená v kategórii „Hollywood Career Achievement Award“, cenu si prevzala z rúk svojej kolegyne, Nicole Kidmanovej. Manželka Keitha Urbana dorazila v bielej saténovej róbe, ktorú zdobili biele kvety. Jej večerný look dopĺňal výrazný mejkap a červený rúž, ktorý zdobil jej tvár.

Renee Zellweger na udeľovaní Hollywood Film...
Renee Zellweger na udeľovaní Hollywood Film Awards. Autor: SITA/AP

Na podujatie dorazila aj herečka Jennifer Garner, ktorá odovzdávala jedno z ocenení, ktoré putovalo do rúk jej kolegyni Olivii Wilde. Garner na červenom koberci nijako neprekvapila, keď siahla po jej obľúbenej čiernej a modeli Stelly McCartneovej. Práve po čiernej farbe siaha niekdajšia manželka Bena Afflecka najčastejšie.

Jennifer Garner  na udeľovaní Hollywood Film...
Jennifer Garner na udeľovaní Hollywood Film Awards. Autor: Reuters

Ocenená herečka Olivia Wilde mala na sebe príjemný bodkovaný model z dielne Michaela Korsa, na zaujímavú farbu stavila počas večera Laura Dern, ktorá prišla v róbe Markarian.

Herečka Sienna Miller v kreácii Cong Tri.
Herečky Olivia Wilde (vľavo) a Laura Dern.
+11Herečka Charlize Theron sa predviedla v...

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Renée Zellweger #Nicole Kidman #Hollywood Film Awards. #Charlize Theron
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku