Nezatieni ma nikto! Scarlett Johansson zvýraznila všetko, čo mohla

06.11.2019 14:00

Novinka Marriage Story (Manželská história) režiséra Noaha Baumbacha mala premiéru počas festivalu v Benátkach.

V novinke si Scarlett Johansson prežila osud ženy, ktorá prechádza neľahkým rozvodom. Dráma z produkcie Netflixu mala aktuálne premiéru v Los Angeles. Hlavná hviezda, Scarlett Johansson, na nej nechýbala.

Scarlett Johansson na premiére filmu Manželská...
Scarlett Johansson na premiére filmu Manželská histrória v Los Angeles. Autor: SITA/AP

Ale nebola jedinou slávnou kráskou na červenom koberci. 34-ročná herečka dorazila na červený koberec v róbe Louis Vuitton a vyzerala naozaj sexi. Postaral sa o to vrchný diel jej korzetových šiat, ktorý odhaľoval jej sexi dekolt. A strih šiat upriamil pozornosť aj na štíhly driek obsadzovanej herečky. Výrazný rúž, ktorý na premiéru zvolila, ešte podčiarkol jej večerný look.

Laura Dern  na premiére filmu Manželská...
Laura Dern na premiére filmu Manželská histrória v Los Angeles. Autor: SITA/AP

Popri svojej mladšej kolegyni si pred objektívmi zapózovala aj herečka Laura Dern, ktorá dorazila vo výrazných šatách z dielne Zimmermann v odtieni oranžovo-červenej. 52-ročná vysoká blondínka bola popri Johanssonovej ďalšou neprehliadnuteľnou hviezdou na červenom koberci.

Noah Baumbach a
		Scarlett Johansson  na
		premiére...
Scarlett Johansson na
		premiére filmu
		Manželská...
+3Florence Pugh na
		premiére filmu
		Manželská...

Hlavný mužský hrdina snímky, ktorý stvárňuje manžela Johanssonovej, herec Adam Driver, sa na premiére v Los Angeles neobjavil. Johansson tak robil pred objektívmi spoločnosť režisér filmu, Noah Baumbach. Na premiéru dorazil aj 83-ročný herec Alan Alda, ktorý v snímke stvárnil jednu z rolí.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Scarlett Johansson #Manželská história #Laura Dern
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku