Bezmála 40 rokov od slávnej Modrej lagúny: Brooke Shields v mini a stále top!

13.11.2019 00:00

Jej krása si podmanila módnych fotografov, filmárov aj slávne značky. Aj po bezmála 40 rokoch od nakrútenia jej slávneho debutu však dokáže herečka Brooke Shields zaujať.

Herečka Brooke Shields bola na vyhlásení cien...
Herečka Brooke Shields bola na vyhlásení cien Glamour neprehliadnuteľná. Tipovali by ste jej 54 rokov? Autor: Reuters, ANDREW KELLY

Naposledy sa to podarilo tejto americkej hviezde počas pondelňajšieho ceremoniálu magazínu Glamour, kde sa rozdávali ceny pre Ženy roka. Herečka si obliekla čierne minišaty s jemne áčkovým strihom a odhalila v nich ukážkové nohy. Len sieťované pančuchy a zamatové lodičky na vysokom podpätku jej dodávali poriadny sexepíl, ktorý ešte umocňoval červený rúž na perách.

Ak ste náhodou nevedeli, Brooke Shields oslávila už 54. narodeniny a to by si tipoval pri pohľade na ňu len málokto. V čase, keď sa do nej zamiloval takmer celý svet vďaka úlohe vo filme Modrá lagúna, mala pätnásť.

Herečka Brooke Shields na archívnom zábere z...
Herečka Brooke Shields na archívnom zábere z roku 1990. Autor: SHUTTERSTOCK

Film vznikol v roku 1980 a nasledujúca dekáda bola pre Shieldsovú jedným z vrcholov jej profesionálneho života. Trhali sa o ňu nielen filmári, ale jej krása sa objavila aj na stránkach magazínov ako Vogue, Elle či Harper's Bazaar. Herečka v tom čase tiež nakrútila dnes už legendárnu, vtedy zakazovanú reklamu pre značku Calvin Klein.

Na porovnanie sme vybrali záber z roku 1990, keď mala Brooke Shields 25 rokov. Porovnajte ho s tým dnešným… čo poviete? Stále je to krásavica, všakže?

Herečka
		Charlize Theron na vyhlásení
		cien...
Herečka
		Brooke Shields bola na vyhlásení
		cien...
+17Dizajnérka Tory
		Burch.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#zvodná #vek #hviezdy po rokoch #forma #Brooke Shields
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Nezdravé potraviny nie sú to pravé pre vás, doprajte si zeleninu a ovocie.
Za prácu, ktorú ste odpracovali...

+ Je načase prestať s vašim zlozvykom, škodí to nadmieru vášmu zdraviu.
Skúste investovať rozumne, zúročí sa...