Divy Cate Blanchett a Julia Roberts v Londýne brali dych. Zatienili aj modelky

03.12.2019 10:28

Absolútna elita sveta modelingu, ale aj filmovej brandže sa objavila na pondelňajšom veľkolepom ceremoniáli pri príležitosti vyhlásenia Britských módnych cien. Mali skutočne hollywoodsku príchuť.

Dizajnér Giorgio Armani a jeho dlhoročná múza -...
Dizajnér Giorgio Armani a jeho dlhoročná múza - herečka Cate Blanchett v kreácii Armani Privé. Autor: SITA/AP, Joel C Ryan

Na gala v centre Londýna tentoraz totiž dorazila dve slávne hollywoodske herečky, zástupkyne generácie, ktorá je síce na scéne už niekoľko desaťročí, ale jej hviezdny status nestráca na lesku. Reč je o Cate Blanchettovej a Julii Robertsovej, dvoch držiteľkách Oscara a módnych múzach, ktoré neprišli na galavečer náhodou.

Speváčka Rihanna na vyhlásení cien
		British...
Herečka
		Emilia Clarke pózuje v
		šatách...
+41Modelka Rosie
		Huntington-Whiteley v
		kreácii...

Obe hviezdy sprevádzali v pondelok podvečer talianskeho dizajnéra Giorgia Armaniho, ktorý tiež získal v tento večer výnimočnú cenu. Armani sa roky profiluje ako dizajnér Hollywoodu a jeho luxusné kreácií sa objavujú so železnou pravidelnosťou na červenom koberci. Práve Cate Blanchett v jedných jeho šatách získala sošku Oscara. A na červenom koberci v pondelok vyzerala nádherne. Ako víla.

Dizajnér Giorgio Armani a herečka Julia Roberts...
Dizajnér Giorgio Armani a herečka Julia Roberts (samozrejme, v jeho kreácii). Autor: SITA/AP, Joel C Ryan

Jej americká kolegyňa Julia Roberts stavila na trblietavý nohavicový overal a aj táto voľba bola priam ukážková. Roberts nešetrila svojím povestným hollywoodskym úsmevom a ochotne pózovala médiám po boku čiperného osemdesiatnika.

Pri hollywoodskych kráskach sa však ambasádorstvo značky Armani nekončilo. V kreáciách Armani Privé či Giorgio Armani totiž dorazili aj krásne modelky Sara Sampaio a Barbara Palvin či hollywoodska legenda Lauren Hutton.

Modelka Naomi Campbell pózuje fotografom v...
Modelka Naomi Campbell pózuje fotografom v odvážnej kreácii. Autor: SITA/AP, Joel C Ryan

Na červenom koberci sa objavil azda každý, kto niečo v britskom šoubiznise aj módnom svete znamená. Neprehliadnuteľné boli topmodelky Jourdan Dunn či Winnie Harlow, obe v šatách Vivienne Westwood. Cenu módnej ikony si prevzala britská legenda modelingu Naomi Camobell. Napriek tomu, že čoskoro dovŕši päťdesiat, nezľakla sa odvážnej kreácie trblietavej výšivky na tylovom podklade. A vyzerala supersexi.

V bohatej galérii nájdete aj ďalšie hviezdy. Oplatí sa prezrieť si ju – toto bol totiž večer britských módnych Oscarov.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#modelky #móda #Londýn #krása #Julia Roberts #Fashion Awards #Cate Blanchett
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Aj vaše telo si zaslúži dostatok času na uzdravenie, doprajte mu to.
Pozor na nákladné investície, dobre...

+ Je načase prestať s vašim zlozvykom, škodí to nadmieru vášmu zdraviu.
Skúste investovať rozumne, zúročí sa...