Omša s kráľovnou? Andrew sa zatajil, Kate s malou Charlotte bodovali naplno!

, 26.12.2019 00:00

Kráľovská rodina sa v stredu v Sandringhame, kde tradične slávi vianočné sviatky, zúčastnila na bohoslužbe v Kostole sv. Márie Magdalény. Nechýbala, samozrejme, britská panovníčka - kráľovná Alžbeta II.

Princ William, jeho manželka Catherine,...
Princ William, jeho manželka Catherine, vojvodkyňa z Cambridge a ich deti - princ George a princezná Charlotte odchádzajú z kostola Svaätej Márie Magdalény v Sandringhame.
(Kliknutím na obrázok zväčši, otvoriť v novom okne)
Autor: SITA/AP, Jon Super

Kým manžel 93-ročnej kráľovnej, 98-ročný princ Philip, na pobožnosti nebol, prvýkrát sa na nej zúčastnili šesťročný princ George a štvorročná princezná Charlotte – staršie deti princa Williama a jeho manželky Kate. V sprievode rodičov, ktorí už tradične pútali pozornosť. Bola to však najmä Catherine, oblečená do kabáta s kožušinovým lemom, ktorá opäť zaujala médiá. Jej najmladší syn, ročný princ Louis, zostal doma.

Kráľovná Alžbeta II. odchádza po
		vianočnej...
Princezná
		Charlotte bola na
		vianočnej...
+6Catherine, vojvodkyňa z
		Cambridge a jej dcéra
		-...

Na omšu sa dostavil aj Williamov otec, princ Charles, s manželkou Camillou. Prítomný bol i princ Andrew, ktorý nedávno oznámil, že sa vzdáva plnenia svojich oficiálnych povinností pre škandál súvisiaci s americkým finančníkom Jeffreym Epsteinom obvineným svojho času z pohlavného zneužívania mladistvých a iných sexuálnych zločinov. Do kostola však neprišiel v sprievode svojich príbuzných, ale o pár minút skôr a údajne využil zadný vchod.

Princezná Charlotte bola na vianočnej...
Princezná Charlotte bola na vianočnej bohoslužbe v centre pozornosti.
(Kliknutím na obrázok zväčši, otvoriť v novom okne)
Autor: SITA/AP, Jon Super

Medzi príslušníkmi kráľovskej rodiny, ktorých zástupcovia médií zachytili pred kostolom, bola tiež princená Anne či dcéry princa Andrewa, princezné Eugenie a Beatrice.

Mladší syn princa Charlesa, princ Harry, jeho manželka Meghan a ich sedemmesačný syn Archie na pobožnosti v Sandringhame neboli, keďže Vianoce trávia v Kanade spoločne s matkou Meghan, Doriou Raglandovou.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#vojvodkyňa Kate #rodina #princezná Charlotte #princ William #kráľovná Alžbeta II. #bohoslužba
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku