Ako to robí? Scherzinger má krivky bohyne, toto ukázala na párty FOX

09.01.2020 00:00

Už na párty po vyhlásení Zlatých glóbusov zaujala okamžite svojím zvodným vzhľadom. Nicole Scherzingerovej sa to však podarilo aj o pár dní neskôr.

Speváčka, tanečnica a herečka Nicole...
Speváčka, tanečnica a herečka Nicole Scherzinger predviedla svoju ukážkovú postavu. Po boku Kena Jeonga. Autor: SITA/AP, Richard Shotwell

Kráska, ktorú svet poznal najmä ako tanečnicu a skvelú speváčku vo formácii Pussycat Dolls, predstavila na párty televízie FOX nový projekt. A vyzerala pritom skutočne božsky.

Nie je žiadne tajomstvo, že 41-ročná rodáčka z Honolulu podstupuje každodenný tvrdý tréning a udržiava sa vo forme. A lepší dôkaz ani podať nemohla. Keď sa pred objektívmi objavila v béžovej kombinácii podprsenkového topu a širokých nohavíc, odhalila pevné a tvarované bruško, štíhly driek a dokonalý dekolt!

Speváčka,
		tanečnica a herečka
		Nicole...
Herec Jason
		Biggs.
+3Speváčka, tanečnica a
		herečka
		Nicole...

Iba 165 centimetrov vysoká brunetka sa nevzdáva ani mimoriadne vysokých podpätkov, takže po boku zabávača Kena Yeonga vyzerala ako dlhonohá modelka. Spoločne s Jeongom sa minulý rok objavila v zábavnej šou The Masked Singer, ktorá zaujala toľkých divákov, že sa na obrazovky vracia znovu.

Speváčka a herečka Nicole Scherzinger prišla v...
Speváčka a herečka Nicole Scherzinger prišla v šatách Toni Maticevski. Autor: SITA/AP, Richard Shotwell

Scherzinger si v nej mohla liečiť ubolené srdce po sklamaní, ktoré jej spôsobili tvorcovia muzikálu Cats. Už dávnejšie totiž priznala, že snívala o role mačky Grizabelly, ktorú stvárnila aj na divadelných muzikálových doskách. Tvorcovia nového muzikálu ju však ani nepozvali na kasting.

Ale po drsných kritikách filmu od Toma Hoopera a tiež veľmi slabej diváckej návštevnosti to azda ani veľmi ľutovať nemusí…

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#sexy #párty #Nicole Scherzinger #krása #Fox
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku