Zamilovaný Bieber so sexy manželkou na premiére: Najradšej rastú spolu!

28.01.2020 10:12

Jeho bývalá partnerka Selena Gomez nedávno vyhlásila, že počas vzťahu s Justinom Bieberom bola vystavená emocionálnemu nátlaku a využívaniu. S manželkou Hailey Baldwinovou však kanadský rodák pôsobí priam idylicky.

Manželia Justin Bieber a Hailey Baldwin...
Manželia Justin Bieber a Hailey Baldwin vyzerali ako hrdličky. Autor: SITA/AP, Jordan Strauss

Dvojica sa objavila v pondelok večer v Los Angeles na premiére desaťdielneho hudobného dokumentu Justin Bieber: Seasons. Spevácky talent dorazil vo svojom typickom outfite – rozťahaných nohaviciach a o číslo väčšej mikine. Nechýbala šiltovka posadená na hlave šiltom dozadu.

Spevák
		Justin Bieber a jeho manželka
		Hailey...
Spevák
		Justin Bieber a jeho nadšení fanúšikovia.
+2Spevák Justin Bieber
		predstavil
		hudobný...

Jeho polovička, americká modelka Hailey Baldwin poňala podujatie omnoho pompéznejšie. A samozrejme, sexy. Blondínka si obliekla model koktejlových čiernych šiat s trblietavým štruktúrovaným dezénom. Zvodná voľba pochádzala z dielne dizajnéra Zuhaira Murada.

Bola to tiež ona, kto ešte v rámci premiéry poďakoval všetkým, ktorí na novom dokumente pracovali. „Bola to ťažká cesta, ale vďaka nej sme silnejší. Justin Bieber, si moja láska, si úžašný a milujem, keď môžeme rásť spolu,“ odkázala Baldwin na sociálnej sieti s odkazom na premiéru dokumentu.

Ten je možné pozerať v spoplatnenej časti streamovacej služby YouTube.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#premiéra #manželia #Justin Bieber #Hailey Baldwin #dokument
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku