Konečne sa mohla predviesť v niečom inom ako bikinách! Švédska playmate nezaváhala

Filmový festival v Monte Carle sa tento rok konal, ako mnoho ďalších festivalov, za prísnych bezpečnostných opatrení.

14.10.2020 00:00
debata

Hviezdy a hviezdičky si však nenechali ujsť jeho záverečný ceremoniál, kedy sa mohli predviesť na červenom koberci 17. ročníka tohto podujatia.

Victoria Silvstedt počas festivalu v Monte... Foto: Profimedia
Victoria Silvstedt Victoria Silvstedt počas festivalu v Monte Carle v róbe Georges Makaroun.

Pred objektívmi sa objavila aj známa obyvateľka Monaka, švédska playmate Victoria Silvstedt. Do Monte Carla dorazila v slávnostnej róbe z dielne Georges Makaroun. Veľkolepá róba v odtieni jemnej béžovej, zdobená perím a striebornými aplikáciami, sa pred objektívmi na tele štíhlej štyridsiatničky krásne vynímala.

K luxusnému životu, ktorý finalistka súťaže Miss World z roku 1993 prezentuje na svojom Instagrame, patria aj takéto podujatia a vystúpenia na červenom koberci. Na takmer žiadnom podujatí, ktoré sa koná v Monaku, blond dračica nechýba. Len pred pár dňami oslávila Victoria Silvstedt 46 narodeniny. A hoci jej obľúbeným kúskom oblečenia sú bikiny, tie z času na čas vymení práve za róby slávnych návrhárov.

Na červenom koberci nebola sama, popri slávnej Švédke sa vystriedali aj iné hviezdy a hviezdičky. Pozvanie prijala napríklad španielska herečka Maggie Civantos. 35-ročná blondínka zvolila zlatú róby v štýle Kleopatry.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Monte-Carlo film festival gala #thecomebacktrail #montecarlofilmfestivaldelacomedie #redcarpet #monaco #gala

Príspevok, ktorý zdieľa Kate Katzman (@katekatzmanofficial),

A ďalšou blondínkou na červenom koberci bola herečka Kate Katzman. Írska rodáčka zvolila pre festival look „ľadovej kráľovnej“.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #Monte Carlo #Victoria Silvstedt