Toľko lásky v jednom pohľade?! Vojvodkyňa Kate je z Williama paf, veď pozrite

09.12.2020 11:18

Tri dni na cestách, ale s úsmevom. Ba čo viac. Fotografi zachytili dvojicu z kráľovskej rodiny, princa Williama a jeho manželku Kate v romantických momentoch.

Princ William a jeho manželka Kate, vojvodkyňa...
Princ William a jeho manželka Kate, vojvodkyňa z Cambridge počas návštevy Cardiffu. Pohľady, ktoré vrhala Kate na Williama, pôsobili naozaj romanticky.
(Kliknutím na obrázok zväčši, otvoriť v novom okne)
Autor: SITA/AP, Chris Jackson

Počas posledného dňa trojdňového programu určeného na návštevu krajiny sa populárni manželia zastavili v Cardiffe. Obaja tam absolvovali niekoľko oficiálnych aktivít, medzi nimi napríklad návštevu opatrovateľského centra, ale tiež miestneho trhu, kde im jeden z domácich pripravil opekané marshmallov, typickú britskú predvianočnú pochúťku.

Práve v Cardiffe vznikli aj momentky, kde si kráľovská dvojica zložila ochranné rúška z tváre a predviedli objektívom svoje usmiate tváre. Pozornosť však prilákala najmä vojvodkyňa Kate, ktorej úsmev a pohľad s iskrou v očiach smerom k manželovi a otcovi jej troch detí pôsobil skutočne zamilovane.

Princ
		William a jeho manželka Kate,
		vojvodkyňa...
Princ
		William a jeho manželka Kate,
		vojvodkyňa...
+4Princ William a jeho
		manželka Kate,
		vojvodkyňa...

Tridsaťosemročná členka kráľovskej rodiny znovu stavila na jeden zo svojich obľúbených módnych kúskov, červený kabát Alexander McQueen. Tentoraz ho doplnila aj výrazným vlneným šálom s károvaným vzorom.

Program manželskej dvojice, ktorý sa odohrával na viacerých miestach Veľkej Británie, zavŕšilo stretnutie so samotnou kráľovnou Alžbetou II. v priestoroch Windsorského hradu. Tentoraz to bola zase ona, kto siahol po výraznej červenej farbe. Panovníčka sa do nej odela od hlavy po päty.

Britská kráľovná Alžbeta II.
Britská kráľovná Alžbeta II. Autor: SITA/AP, Glyn Kirk

Na Windsorský hrad sa členovia britskej kráľovskej rodiny prišli poďakovať terénnym pracovníkom a dobrovoľníkom, ktorí budú počas vianočných sviatkov pomáhať ľuďom v núdzi. Kráľovskej rodine aj hosťom zahrali vianočné koledy členovia kapely The Salvation Army Band.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#vojvodkyňa Kate #princ William #láska #kráľovská rodina
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Pamäť si uchováte sviežu vtedy ak budete meniť svoje návyky.
Dovolenka, ktorá vám zostala z minulého roka...

+ Zregenerujte svoje telo a zoberte si deň voľna.
Nemusíte sa predvádzať v predražených šatách, upútajte...