Vačková, Almásy či Ondrejková: Hrdé celebritné mamy s ratolesťami, pozrite sa na ne

Slovensko ich pozná ako známe tváre z televíznej obrazovky či mediálne sledovaných spoločenských podujatí a akcií. Dnes sú už mnohé z nich mamy tínedžeriek a tínedžerov. A hrdo s nimi chodia aj do spoločnosti.

22.03.2022 00:00
debata
Podnikateľka Natália Selveková a jej dcéra.
Herečka a moderátorka Bibiána Ondrejková so...
+3Patrícia Vitteková s dcérou Thiou.

Hneď niekoľko známych slovenských mamičiek sa objavilo v uplynulých dňoch, keď sa konečne situácia uvoľnila a začalo sa s návratom k tradičnému „šoubiznisovému“ dianiu aj na Slovensku.

Jednu z príležitostí poskytli napríklad aj súťažné kolá televíznej šou Let's Dance. Medzi ich hosťami sa objavilo hneď niekoľko celebritných mám aj so svojimi dcérami. Patrí k nim napríklad herečka Zuzana Vačková, ktorá vzala na súťažný večer svoju dcéru Marušku.

zväčšiť Herečka Zuzana Vačková prišla aj v sprievode... Foto: TV Markíza
Zuzana Vačková Herečka Zuzana Vačková prišla aj v sprievode dcéry. Nebola jedinou celebritou.

S mamou si zjavne dobre rozumejú – nebolo to prvýkrát, čo sa vydali do spoločnosti jedna s druhou. A kým Vačková sa predvádzala v mladistvo pôsobiacej ružovej nohavicového kostýmu, jej tínedžerská dcéra stavila na gotickejší a drsnejší imidž súčasnej tínedžerky. Obe však vyzerali výborne.

Herečka Zuzana Vačková prišla aj v sprievode...
Moderátorka a influencerka Becca.
+17Fotografka Petra Ficová.

Súťaž Let's Dance však prilákala aj televíznu rosničku Mirku Almásy, ktorá doslova zaskočila fotografov, keď sa pred fotostenou objavila s celou „tínedžerskou“ posilou. Blondínka má dvoch synov, okrem nich sa však časť rodiny Almásyovcov vydala do spoločnosti aj s priateľkou staršieho z nich.

Vitteková či Ondrejková – ako vyrástli ich dcéry? Pozrite sa na ďalšej strane.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #dcéra #Zuzana Vačková #Patrícia Vitteková #mama #Mirka Almásy