Ramazzottiho milenka v priesvitnom: Provokovala kyprým poprsím

10.10.2012 02:00

Modelka a moderátorka Marica Pellegrinelli patrí v Taliansku medzi populárne celebrity. Partnerka speváčka Erosa Ramazzottiho nechýbala ani na párty po otvorení klenotníctva Cartier. A pritiahla pohľady pánov i dám.

Modelka Marica Pellegrinelli - priateľka...
Modelka Marica Pellegrinelli - priateľka speváka Erosa Ramazzottiho zvádzala v sexi tope. Pod priehľadným tylom sa črtali jej prsia. Autor: IMAGENET: Photo by Venturelli/Getty Images for Cartier

Vysoká brunetka dorazila v odvážnom modeli z priehľadného tylu, v ktorom jej ženské vnady ukrývala len rafinovane našitá aplikácia látky. Pri detailnejších pohľadoch však nikomu neunikli modelkine kypré prednosti. A nežne pôsobiaca rodáčka z talianskeho Bergama sa v sexi kreácii očividne neostýchala.

Pohľad
		na priestory zrenovovaného
		klenotníctva...
Na párty
		klenotníctva Cartier zamierila
		aj...
+12Modelka Filippa
		Lagerback na párty po
		otvorení...

Zmyselnosť talianskych žien v spomenutý večer, ktorý sa konal pri príležitosti znovuotvorenia klenotníctva značky Cartier v Miláne, však nezastúpila len krásna Marica. Medzi hosťami sa objavila napríklad aj ex-priateľka herca Georga Clooneyho – moderátorka a príležitostná herečka Elisabetta Canalis. V čiernom nohavicovom overale na ramienkach predviedla štíhlu postavu a tiež zdôraznila vnady, ktoré jej nadelila matka príroda.

Moderátorka a herečka Gaia Bermani Amaral na...
Moderátorka a herečka Gaia Bermani Amaral na párty po otvorení klenotníctva Cartierv Miláne. Autor: IMAGENET: Photo by Venturelli/Getty Images for Cartier

Podobne na to išla aj brazílska modelka a televízna herečka Gaia Bermani Amaral. Pod rafinovanými koktejlovými šatami, ktorých vrchnú časť tvoril tyl a aplikácia z čipky, flitrov a pštrosích pier, ukryla bujné poprsie. Napriek tomu však bola neprehliadnuteľná.

Moderátorka a herečka Elisabetta Canalis.
Moderátorka a herečka Elisabetta Canalis. Autor: IMAGENET: Photo by Venturelli/Getty Images for Cartier

Nuž, hviezdičky šoubiznisu na Apeninskom poloostrove si skrátka potrpia na zdôraznenie ženskosti. Ďalších hostí na párty Cartier nájdete v galérii.

Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Stavte na bezpečnosť, myslite na zdravie seba a detí v každej situácii.
Pustite sa dnes rýchlo do práce,...

+ Nepremáhajte svoj organizmus, potrebujete si aj oddýchnuť.
Môžete si zjednodušiť prácu, avšak dbajte, aby...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk