Ga-ga-gaťky na obzore! Hádajte, kto si v nich vyrazil na večeru...

13.08.2013 17:13

Vydala nový singel, ktorý by mal o pár mesiacov nasledovať celý album. Propagovať ho treba neustále. A ako lepšie zaujať než sa dostať na titulné strany a webové portály?

Speváčka Lady Gaga na ceste do Chateau Marmont...
Speváčka Lady Gaga na ceste do Chateau Marmont v Los Angeles. Autor: Profimedia.sk

Speváčka Lady Gaga si to dobre uvedomuje. A tak kombináciou tejto filozofie a vlastnou excentrickosťou dokáže skutočne zaujať médiá, hoci by si každý mohol myslieť, že z jej strany „tu všetko už bolo“.

LLen pred pár dňami sa 27-ročná diva vybrala na večeru do slávneho hotela Chateau Marmont v spoločnosti priateľa Taylora Kinneyho. O pozornosť mala postarané najmä vďaka odvážnemu outfitu. V sieťovanom overale z dielne francúzskej značky Saint Laurent sa skrátka nedalo prehliadnuť, že po ulici sa prechádza polonahá žena. Speváčkine intímne partie zahaľovala len čipkovaná podprsenka a čierne tanga-nohavičky.

Brunetka v pondelok predstavila svetu aj singel Applause z nového albumu, ktorý dostal názov Artop. Už niekoľko dní sa na webe nachádzala aj fotografia umelkyne v akomsi kostýme pierota s výrazným líčením. Rovnaké líčenie v deň vyjdenia singla predviedla priamo v uliciach Los Angeles. Tentoraz sústredila pozornosť len na tvár a svoje telo zahalila do čiernych šiat – opäť od Saint Laurent.

#Lady Gaga #nohavičky #exhibicionizmus
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Doprajte si príjemný ranný kúpeľ a obohaťte svoju pokožku o hydratáciu.
Nová pracovná ponuka stojí hneď...

+ Chorôb sa obávať nemusíte, ste zdravý ako rybička.
V práci vás veľmi potrebujú, myslite na kariérny...