To je náhoda! Blondínka z reality-šou ukázala prsník rovno na ulici

Vo Veľkej Británii patrí Aisleyne Horgan-Wallace k celebritám, ktoré sa ocitajú na stránkach bulváru pravidelne. A väčšinou to súvisí s tým, či niečo odhalili.

10.05.2009 14:16
Aisleyne Horgan-Wallace Foto:
Britská modelka a televízna celebrita Aisleyne Horgan-Wallace sa cestou z večierka trošku rozšupla. A šaty, ktoré si obliekla nezvládli ukryť všetko, čo mali.
debata

Preto niet divu, že zábery Aisleyne odchádzajúcej z podniku Groucho´s v centre Londýna obleteli internet. Plavovláska, ktorá sa v minulosti objavila napríklad v programe Big Brother, vyrazila do ulíc v sexi šatách z dielne Hervé Leger. A hoci celý večer model poslúchal, práve v závere nočnej „žúr-trasy“ sa niečo pokazilo. A Aisleyne ukázala poprsie priamo na ulici pred zrakmi striehnucich paparazzov. Zaujímavé, všakže?

Ale plavovláska, ktorá sa odhalila už v niekoľkých pánskych magazínoch, tvrdí, že dokáže omnoho viac. A že jej život je zaujímavejší a netreba ho spájať len s reality-šou. Dôkaz by o tom mala podať kniha – jej životopis s názvom Surviving Guns, Gangs and Glamour.

Modelka v ňom rozpráva o ťažkom detstve či tínedžerských časoch. „Viem, že to je dobrý príbeh. Je to skutočný príbeh a hovorí o všetkom, čo je v názve. Zbraniach, gangoch aj glamoure,“ citoval Aisleyne mserver Digitalspy.com.

Či aj na obale knihy niečo sexbomba ukáže, však zatiaľ isté nie je.

Britská modelka a televízna celebrita Aisleyne...
debata chyba
Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

Pravda bez reklamy

+ Žalúdok máte ako na hojdačke, zachovajte pokoj a pite balenú vodu.
Nájdete na svojom účte vyššiu čiastku za...

+ Preventívna kontrola potvrdí, že ste zdravý a všetko je v poriadku.
Na dovolenke využijete ponúkané rodinné...