Nahota v novom hite Outlander: Hrdinka odhalila krásne telo modelky

23.08.2014 00:00
Caitriona Balfe
Herečka Caitriona Balfe na zábere zo seriálu Outlander. Autor:

Svoju mediálnu kariéru odštartovala na stránkach módnych magazínov. Vďaka kráse a príťažlivej postave sa objavila v kampaniach renomovaných značiek, no nakoniec si našla cestu aj pred kamery.

Reč je o írskej herečke a modelke Caitrione Balfe, ktorá dostala hlavnú úlohu v seriáli Outlander. Dobovom projekte so sci-fi motívom cestovania v čase. Dnes tridsaťštyriročná hnedovláska kývla na rolu zdravotnej sestry, ktorá je na konci druhej svetovej vojny za záhadných okolností premiestnená v čase a ocitne sa uprostred 18. storočia.

Herečka Caitriona Balfe na premiére projektu...
Herečka Caitriona Balfe na premiére projektu Outlander v New Yorku. Autor: SITA/AP, Charles Sykes

Podobne ako väčšina seriálov z produkcie súkromných amerických televízií, ani tento sa nezaobišiel bez šteklivých momentov. Írsku krásku vyzliekli scenáristi hneď v úvodnej časti. Balfe však v sebe nezaprie bývalú modelku, pred kamerou sa predviedla v ukážkovej forme a s veľmi príťažlivou vizážou.

Projekt z produkcie stanice Starz má zatiaľ odvysielaných len pár častí, no už od prvých epizód získal divácky záujem a tak producenti schválili aj druhú sériu. Tá sa dočká premiéry až o rok v auguste.

#hore bez #seriál #Caitriona Balfe #Outlander
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Myslíte aj na seba a oddýchnite si, zúfalo to potrebujete.
Nie je všetko také ako si myslíte,...

+ V stresových situáciách sa pokúste ukľudniť sami, nepodliehajte stresu.
Všetko čo si zaumienite aj...