Nádherná modelka XXL vystavila svoje krivky. V legendárnom kalendári!

20.11.2014 11:51

Legenda oslavy ženského tela a krásy sa opäť vrátila. Tak, ako každý rok pár týždňov pred príchodom toho nového, sa aj tentoraz konalo oficiálne predstavenie kalendára Pirelli.

Kyprá modelka Candice Huffine na snímke z...
Kyprá modelka Candice Huffine na snímke z kalendára Pirelli na rok 2015, ktorý fotografoval renomovaný Steven Meisel. Autor: Profimedia

Jedno z najznámejších fotografických diel, ktoré sa za desaťročia existencie, stalo symbolom odhaľovania ženského tela a tých najkrajších žien sveta, sa tentoraz dočkalo slávnostnej premiéry v Miláne. Nechýbala väčšina krások, ktoré na stránky publikácie s podtitulom Calendar Girls 2015 nafotil renomovaný módny fotograf Steven Meisel.

Brazílska topmodelka Isabeli
		Fontana.
Na uvedení
		kalendára Pirelli 2015 v Miláne
		sa...
+6Herec Adrien
		Brody.

Kým v minulosti sa kalendár Pirelli dal nazývať fotografickou publikáciou s množstvom zmyselných záberov, tentoraz sa jeho tvorcovia vrátili ku kalendárovej podstate – dvanásť mesiacov rovná sa dvanásť obrázkov, ktoré vznikali v máji v New Yorku.

O styling modeliek, ktorému nechýbajú prvky provokácie a akejsi vybalansovanej vulgarity so zmyselnosťou, sa postarala bývalá šéfredaktorka magazínu Vogue Paris Carine Roitfeld.

Brazílska topmodelka Isabeli Fontana na zábere...
Brazílska topmodelka Isabeli Fontana na zábere z kalendára Pirelli na rok 2015. Autor: Profimedia

V centre pozornosti sú však, samozrejme, známe krásky. Hotovu veteránkou medzi nimi je napríklad brazílska topmodelka Isabela Fontana, ktorá už v minulosti odhalila svoje krivky v niekoľkých kalendároch Pirelli. Tento rok ju doplnila napríklad topmodelka Joan Smalls či Karen Elson a Adriana Lima. Pozornosť bude určite pútať aj prvá XXL kráska na stránkach Pirelli.

Mesiac apríl pripadol Candice Huffinovej – brunetke s bujnými krivkami, ktorú v minulosti na titulnú stranu Vogue Italia fotografoval práve Steven Meisel. Jej kypré tvary sú oslavou barokovej ženskosti a podľa zástupcov značky nespochybniteľne patria do výberu krásy, ktorá bude zdobiť steny domácností či kancelárií vybraných klientov a známych osobností.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#kalendár #Miláno #uvedenie #Candice Huffine #Pirelli 2015
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Dobrú náladu vám nikto nezoberie, ak si ju sami nedáte.
Pravidlá na cestách dodržiavajte, inak hrozí...

+ Kvalitná kozmetika zmierni kožné problémy a zlepší vašu pokožku.
To, čo dokážete dať druhým sa vám...