Ako veľryba? Nie, tehotná Clooneyho ex vyzerá v bikinách pôvabne

13.08.2015 14:01

Niekdajšia priateľka herca Georga Clooneyho, talianska modelka a herečka Elisabetta Canalis sa pripravuje na svoje prvé materstvo. Aj na pláži v USA.

Modelka a herečka Elisabetta Canalis na pláži...
Modelka a herečka Elisabetta Canalis na pláži počas tehotenstva. Prvého potomka by mala priviesť na svet už čoskoro. Autor: Profimedia

Práve tam paparazzovia zachytili taliansku rodáčku, ktorá v minulosti vyše roka randila s hollywoodskym fešákom a večným starým mládencom. Hoci ich vzťah nevyšiel a Clooney je už ženatý s právničkou Amal Alamudin, jeho ex tiež nezaháľala.

Stihla si nájsť priateľa, zasnúbiť sa a zosobášiť. A momentálne je s manželom Brianom Perrim tehotná. Na pláži v Miami sa 36-ročná brunetka objavila v dvojdielnych bikinách, ktoré v plnej kráse zobrazili jej tehotenské obliny.

Hoci na pláži vyzerala spokojne, ešte začiatkom leta sa vyznala, že byť „v tom“ počas horúcich mesiacov nie je žiadna sranda. „Je to náročné. Cítim sa obrovská, nemotorná, pohybujem sa pomaly. A vyzerám ako veľryba,“ skonštatovala Elisabetta. My si myslíme, že jej to stále veľmi pristane, čo poviete?

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#tehotenstvo #bikiny #Miami #veľryba #Elisabetta Canalis
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Na bolesti chrbtice by vám mohla pomôcť joga, spravte si na ňu čas.
Raz za čas si môžete dopriať dni plné...

+ Chorôb sa obávať nemusíte, ste zdravý ako rybička.
V práci vás veľmi potrebujú, myslite na kariérny...