Kilá sexepílu v bikinách! Modelka XXL v Mexiku vystavila bujné tvary

31.10.2016 00:00

Popularitu modelky Ashley Grahamovej rozhodne podporila spolupráca s magazínom Sports Illustrated, ale jej pôvaby oceňujú fanúšikovia aj naďalej. Nielen muži, ale aj ženy.

Modelka Ashley Graham v mexickom Kankúne...
Modelka Ashley Graham v mexickom Kankúne predviedla svoje kypré tvary. Autor: Profimedia

Kráska, ktorá patrí momentálne medzi najznámejšie modelky s bujnými ženskými krivkami, sa pred pár dňami objavila na mexickej pláži. Odletela si tam spoločne s priateľom a kamarátmi za krátkym oddychom. Ani tam sa však nevyhla paparazzom, ktorí práve Mexiko vnímajú ako miesto častého výskytu celebrít.

Graham ich rozhodne nesklamala. V dvojdielnych bikinách s drobným kvetinovým vzorom vychádzala z vody ako morská Venuša. Hoci aj s kyprejšími krivkami, než na aké sú čitatelia šoubiznisových rubrík zvyknutí.

Jedno je isté – kyprá kráska môže byť vzorom pre mnoho žien. A nielen kvôli tomu, že miluje svoje telo také, aké je. Za posledný rok dokázala totiž vybudovať aj slušné podnikateľské impérium. Našla totiž dieru na trhu a zamerala sa práve na dámy, ktoré majú podobné tvary ako ona. Línia dámskej bielizne či plaviek zožala obrovský úspech, rovnaké vraj platí o džínsoch či oblečení na voľný čas.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Ashley Graham #bikiny #krivky #Mexiko #Telo
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Nebuďte nervózny ak nepôjde všetko podľa vašich predstáv.
Nemali by ste klásť dôraz len na peniaze,...

+ Nevenujte sa neustále počítačovým hrám, už ste trochu pristarý.
Dostanete zaujímavú ponuku, ktorú však...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk