Bieberova ex v bikinách! To je krása, ona by nemala nosiť nič iné...

23.02.2017 00:00

Pár mesiacov sa stretávala s Justinom Bieberom, čo jej prinieslo slušný záujem médií aj fanúšikov. Modelka a dídžejka Chantel Jeffries však zaujme aj nadšencov ženskej krásy.

Dídžejka Chantel Jeffries, ktorá kedysi randila...
Dídžejka Chantel Jeffries, ktorá kedysi randila s Justinom Bieberom, predviedla svoje krivky v Miami Beach na Floride. Autor: Profimedia

Dvadsaťtriročná rodáčka z Kalifornie sa objavila na súkromnej pláži v Miami, no aj tak ju objavili paparazzovia. Podarilo sa im zhotoviť pár záberov, na ktorých sa drobná brunetka prechádza pri bazéne v staroružových bikinách.

Sexi krivky, ktoré zaujali aj kanadského speváka, vyzerali v tomto modeli plaviek naozaj príťažlivo. Aj jednoduchá úprava nositeľky – vlasy len nedbalo zopnuté do vrkoča a k tomu minimálny mejkap.

Jeffries, ktorá vystupuje pod pseudonymom CeeJay The DJ si určite veľmi dobre uvedomuje svoje fyzické pôvaby. Na konte na Instagrame zverejňuje pravidelne zábery v bikinách či sexi oblečení.

Miamský výlet si pritom užila s ďalšou známou tváričkou, ktorá randila so známym mužom. Ide o Sarah Snyderovú, expartnerku Jadena Smitha – mladého speváka a modela, ktorý je zároveň synom Willa Smitha.

Dvojica dievčat si zjavne spravila „exskovskú“ dámsku jazdu – ktohovie, možno pri odhaľovaní ženských tajomstiev nezostala na bývalých partneroch nitka suchá.

Honestly a wife @hairbygilbert @mavlashextensions

Príspevok, ktorý zdieľa CeeJay The Dj (@chanteljeffries),

Could it get any better lmfao... a rhetorical question.

Príspevok, ktorý zdieľa CeeJay The Dj (@chanteljeffries),

You know I had to pull up

Príspevok, ktorý zdieľa CeeJay The Dj (@chanteljeffries),

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Telo #sexy #Justin Bieber #Instagram #expartnerka #Chantel Jeffries #bikiny
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Náročný deň v práci nahradí rodinná pohoda a úsmev manželky.
Dôvod na hádky budú len vtedy, ak sa...

+ Začiatok dňa bude skvelý, nezabudnite na zdravý a chutný obed.
V podnikaní si uchováte odstup a...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk