Super telo, sexi úsmev! Clinton mieri do modelingu

Má 22 a slávne priezvisko. Tyler Clinton, synovec niekdajšieho prezidenta USA, sa hrnie do módneho biznisu.

Jeho slávne priezvisko by ho skôr predurčovalo na dráhu politika. Ale Tylera Clintona zlákali iné vody. Synovec niekdajšieho prezidenta USA, Billa Clintona, mieri do sveta modelingu. A všetko nasvedčuje tomu, že nabral dobrý smer. Podarilo sa mu podpísať zmluvu s vychytenou agentúrou IMG Models. Tá zastrešuje napríklad hviezdy ako Gisele Bündchen, Karlie Kloss či Gigi Hadid.

fresh outta insta jail

A post shared by Tyler Clinton (@tclint) on <time style=" font-family:Arial,sans-serif; font-size:14px; line-height:17px;" datetime=„2017–04–03T00:04:19+0­0:00“>Apr 2, 2017 at 5:04pm PDT</time>

Podľa záberov, ktoré 22-ročný mladík zverejnil na svojom Instagrame, to nebol pre agentúry zlý krok. Široký úsmev, sexi telo a hustá hriva dokážu zabrať, na ženské fanúšičky určite. Slávne priezvisko zrejme takisto zohralu svoju rolu, potomkovia slávnych rodičov sú aktuálne vo svete módneho biznisu veľmi žiadaní.

Tyler je synom mladšieho nevlastného brata Billa Clintona, Rogera. Či sa z neho napokon stane skutočná hviezda, ukáže čas.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ
Ukrajina, vojaci

V Donbase narazil voz OBSE na mínu, Američan zomrel, dvaja ľudia zranení

23.04.2017 13:31, aktualizované: 15:45

Obrnený voz pozorovateľskej misie Organizácie pre bezpečnosť a spoluprácu v Európe (OBSE) na území ovládanom východoukrajinskými separatistami narazil na protitankovú mínu.

trump

NYT: Trump sa spolieha na rady neoficiálnych poradcov

23.04.2017 13:22

Americký prezident Donald Trump má okrem svojho bezprostredného politického tímu ešte neoficiálnu skupinu poradcov, z ktorých mnohí žiadajú o konzultáciu najmenej raz týždenne.

hasiči, požiar, Kalifornia, pád lietadla, dom

Taliansky 7-ročný chlapec, ktorého rodičia vyhodili z horiaceho domu, zomrel

23.04.2017 12:46

Chlapca vyhodili rodičia z okna druhého poschodia v zúfalej snahe zachrániť ho pred požiarom.

bratislavsky hrad

Slovák žijúci v Paríži: Francúzsko ide dole vodou

23.04.2017 12:00

"Vo Francúzsku to ide dole vodou," hovorí Igor pôvodom z Bratislavy, ktorý pôsobí v Paríži niekoľko rokov ako architekt.