Jennifer Lopez sa rozhodla ukázať všetko! Veď napokon, prečo nie?

29.04.2017 00:00

Vyzývavá! Práve toto slovo sa dralo na jazyk všetkým, ktorí videli Jennifer Lopez počas udeľovania Billboard Latin Music Awards na Floride.

Slávna a obdivovaná speváčka počas večera prekvapila hneď dvoma šatami. Ktoré z nich boli viac sexi, ťažko povedať.

Jennifer Lopez na červenom koberci počas...
Jennifer Lopez na červenom koberci počas udeľovania "Latin Billboard Awards". Autor: SITA/AP, Wilfredo Lee

47-ročná hviezda sa na červenom koberci predviedla v šatách z dielne Julien Macdonaldovej. Viac kože a menej látky – presne v tomto slogane sa dali čierne šaty latino-divy popísať. Dokonalé telo takmer päťdesiatročnej krásky hralo na červenom koberci prím – šaty zostali kdesi v úzadí.

Veľmi podobný dojem vzbudili aj jej druhé šaty večera, ktoré boli metalické. Práve z nich sa speváčke na pódiu pri preberaní ceny drali prsia nástojčivo von. Dvojnásobná mama si z toho nič nerobila, záujem si vychutnávala a tešila sa z ocenení.

Jennifer Lopez pózuje v zákulisí udeľovania...
Jennifer Lopez pózuje v zákulisí udeľovania cien "Latin Billboard Awards". Autor: SITA/AP, Wilfredo Lee

V metalických šatách na pódiu zaspievala aj jej novú pieseň v španielčine s názvom Mirate. Zaujímavosťou je, že na produkovaní piesne sa podieľal aj jej niekdajší manžel, Marc Anthony. Napriek rozvodu tak dvojica evidentne spolu dobre vychádza. Balada je súčasťou pripravovaného španielskeho albumu. Po vystúpení si prevzala ocenenie Telemundo Star. „Som šťastná, že môžem zdieľať túto noc s umelcami, ktorých obdivujem. Ďakujem mojej rodine a fanúšikom. Vrátiť sa ku svojim koreňom je niečím, čo neviem popísať slovami. Mám vás veľmi rada. Som požehnaná, pretože môžem byť súčasťou toho sveta a môžem reprezentovať našu latinskoamerickú komunitu," vyjadrila sa herečka vo svojej ďakovnej reči.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Jennifer Lopez #Billboard Latin Music Awards
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Často namáhate zrak, čoho následkom je bolesť hlavy. Pozor na šoférovanie.
O svojich kvalitách...

+ Cestu lietadlom prekonáte s ťažkosťami, pripravte si liek na upokojenie.
Ak sa budete neustále...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk