To je roznožka! Obdarená Scherzinger predviedla dekolt aj ohybnosť

20.07.2017 14:45

Koncom júna oslávila 39. narodeniny, ale speváčke a zabávačke Nicole Scherzingerovej môžu závidieť ohybnosť a ukážkové krivky aj omnoho mladšie dámy. Na Capri potvrdila svoju formu.

Speváčka a talentová porotkyňa Nicole...
Speváčka a talentová porotkyňa Nicole Scherzinger predviedla na pláži na Capri takúto ukážkovú šnúru. Na snímke aj jej partner Grigor Dimitrov.
(Kliknutím na obrázok zväčši, otvoriť v novom okne)
Autor: Profimedia

Bývalá líderka formácie Pussycat Dolls odletela na slnečný ostrov v spoločnosti svojho priateľa – bulharského tenistu Grigora Dimitrova. Dvojicu, samozrejme, vysnorili paparazzovia. Podarilo sa im zachytiť pár pri rannej rozcvičke. A veruže, tá stála za to.

Obaja partneri sa priamo na pláži poriadne naťahovali a urobili niekoľko náročných strečových pozícií. Aj reportérom muselo vyraziť dych, keď videli, ako Scherzinger predviedla na ležadle bezchybnú šnúru.

V dvojdielnych bielych bikinách vynikla Scherzingerovej opálená pokožka, ale tiež plný bujný dekolt. O trinásť rokov mladší Dimitrov sa predviedol v čiernych šortkách Versace a ukázal svoje urastené a udržiavané telo. Dvojica odletela na Capri po tom, čo sa Bulharovi nevydarilo pôsobenie na tenisovom turnaji vo Wimbledone. Vo štvrtok kole porazil 26-ročného športovca absolútny víťaz turnaja Roger Federer.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#bikiny #Telo #Nicole Scherzinger #Grigor Dimitrov #Capri
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku