Ako za starých čias! Heidi Klum v bikinách vytrie zrak aj mladiciam

30.07.2017 00:00

Po štyroch deťoch a s dvoma štvorkami na krku! Nemecká modelka a dnes už najmä televízna osobnosť a celebrita Heidi Klum vyzerá stále famózne.

Modelka a televízna osobnosť Heidi Klum na...
Modelka a televízna osobnosť Heidi Klum na jachte neďaleko pobrežia Saint Tropez. Autor: Profimedia

Paparazzovské zábery zo Saint Tropez, kde posledné dni blondínka oddychovala aj so svojím priateľom Vitom Schnabelom, zachytili niekdajšiu krásku Victoria's Secret v bikinách. Miniatúrne červené trojuholníčky a nohavičky skryli naozaj len to najnutnejšie – zvyšok tela známej krásky zostal odhalený. A očarujúci.

Heidi sa postavila na skákací mostík súkromnej jachty a s úsmevom pózovala fotografom, ktorých zahliadla v diaľke. Azda nikto neprehliadol, v akej forme sa stále ešte blondínka drží.

Iba nedávno absolvovala kastingové kolá súťaže America's Got Talent a musela sa vysporiadať s mediálnou kauzou, podľa ktorej ju mal mladší partner podvádzať v Londýne. Ten situáciu vysvetlil slovami, že žena, ktorej dával bozk, je dlhoročná rodinná priateľka. A úsmevy na perách Klumovej po Schnabelovom boku hovoria jasne – dvojica je stále spolu a klebety o nevere zmietli zo stola.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Telo #Saint Tropez #Heidi Klum #dovolenka #bikiny
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Sami ubližujete svojmu zdraviu aj keď si to vôbec neuvedomujete.
Neverte klebetám, ktoré sa okolo vás...

+ Doprajte si dostatok spánku a neponocujte, vaše telo to už nezvláda.
Nešírte okolo seba nervozitu, snažte...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk