Veď jej (skoro) všetko vidieť! Kardashianka na pláži ukázala poprsie

25.01.2018 12:30

Len pár dní sú vonku fotografie, na ktorých pózuje televízna celebrita Kim Kardashian v spodnej bielizni. Paparazzovia ju však zachytili ešte odvážnejšie.

Televízna celebrita Kim Kardashian fotila v...
Televízna celebrita Kim Kardashian fotila v Malibu a pri tej príležitosti odhalila aj svoje poprsie pod priehľadnou látkou. Autor: Profimedia

Slávna instagramová hviezda sa začiatkom týždňa objavila na pláži v Malibu, kde fotila sréiu záberov pre módny magazín. Hoci okolie štáb uzavrel, reportérom sa podarilo získať pár fotografií z väčšej diaľky. Hoci neostro, no celkom jasne viditeľné je na nich to, že brunetka pózuje v priehľadnom negližé bez podprsenky. Obrysy jej poprsia a bradaviek boli viditeľné celkom zjavne. Rovnako ako kypré pozadie na momentkách zozadu.

Tridsaťsedemročná Kim vyzerala na pláži spokojne a neustále sa usmievala. Dôvodom jej dobrej nálady môže byť aj fakt, že sa nedávno stala tretíkrát matkou a príchod jej dcérky, ktorú vynosila náhradná matka, prebehol bez komplikácií. Dievčatko dostalo meno Chicago.

Médiá už začali špekulovať o tom, že by Kardashianka chcela dieťa ďalšie, údajne dokonca od rovnakej náhradnej matky, keďže všetko prebehlo skvelo a televízna celebrita bola „s jej službami“ spokojná.

Kim Kardashian West v spodnej bielizni v...
Kim Kardashian West v spodnej bielizni v reklame na značku Calvin Klein. Autor: © 2018 Willy Vanderperre

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#pláž #Malibu #Kim Kardashian #hore bez #fotenie
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Často namáhate zrak, čoho následkom je bolesť hlavy. Pozor na šoférovanie.
O svojich kvalitách...

+ Obľúbite si chuť kávy a nahradíte ňou čierny čaj, čo vám lepšie vyhovuje.
Mládež má síce zelenú, ale...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk