Studený Paríž rozpálili krivky sexi Brazílčanky! Jej telo kričalo po obdive

06.02.2018 10:30

Izabel Goulart (33) ako dokonalá partnerka futbalistu Kevina Trappa (27). Dvojica spolu vyrazila na narodeninovú oslavu Neymara, ktorá sa konala v Paríži.

Brazílska kráska, ktorá svoje krivky momentálne čoraz častejši predvádza na Instagrame v bikinách, si na svojom večernom vzhľade nechala záležať. Na ulici pred podnikom, v ktorom dvojicu očakával oslávenec, predviedla fotogafom zopár zvodných póz. Priateľ jej asistoval – kráska mu vtisla na líce zopár horúcich bozkov. Bolo to však práve jej telo, ktoré priam kričalo po obdive.

Kevin Trapp a modelka  Izabel Goulart...
Kevin Trapp a modelka Izabel Goulart prichádzajú na oslavu Neymarových narodenín do jednej z reštaurácií v Paríži. Autor: Profimedia

Štíhle nohy niekdajšia hviezda značky Victoria's Secret predviedla v metalických šatách s maxirozparkom. Zlatistá pokožka dlhonohej modelky žiarila na nočnej ulici. Na rozdiel od ostatných dám, ktoré na oslavu prišli v sprievode svojich partnerov – športovcov zahalené v kabátikoch, Goulart ho zhodila pred vchodom, aby jej nič nebránilo v prezentovaní svojej tip-top postavičky.

Kevin Trapp, ktorý je rovnako ako Neymar hráčom Paris Saint-Germain, sa pri svojej superkrásnej partnerke cítil skvelo a hrdo si ju pritískal k telu.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Neymar #Izabel Goulart #Kevin Trapp
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Sústreďte sa dnes len na seba a na svoje potreby, potrebujete to.
Zabudnite dnes na prácu a riešte...

+ Dnes vás všetko zlé bude obchádzať, máte svoj šťastný deň.
Zabudnite na zábavu, kým nebudete mať svoju...