Ťažkotonážna sexbomba v akcii! Takto zatienila krásky z plážového magazínu

15.02.2018 14:09

Časy, keď sa ženy s nadváhou hanblivo zahaľovali a predstava, že by pózovali v plavkách sa probližovala k sci-fi, sú dávno preč. Aj v magazíne Sports Illustrated dostala priestor ďalšia modelka XXL.

Modelka Tabria Majors pózuje na večierku Sports...
Modelka Tabria Majors pózuje na večierku Sports Illustrated Swimsuit Issue Launch Celebration v New Yorku. Autor: Profimedia

Pri porovnaní s Ashley Grahamovou, ktorú pózovanie na titulnej strane Sports Illustrated vystrelilo k hviezdnej kariére, sa Tabria Majors môže pýšiť ešte viac kilami a kyprejšími tvarmi. Rozhodne však aj podobným sebavedomím, s ktorým vyrazila v stredu večer na newyorskú párty k uvedeniu nového vydania časopisu.

Tyra
		Banks na párty magazínu Sports
		Illustrated...
Danielle
		Herrington  na párty magazínu
		Sports...
+12Hunter McGrady na párty
		magazínu
		Sports...

Majors si na seba vzala len červené elastické body s poriadne hlbokým výstrihom a doplnila ho sukňou z priehľadnej červenej čipky. Pred vstupom do podniku, kde sa akcia konala, nemala problém pózovať vo februárovom chlade niekoľko minút polonahá.

Pohľad na jej pozadie (ale aj krivky vo všeobecnosti) musel upútať nejedného okoloidúceho. Majors si uchmatla dostatok pozornosti aj priamo na mieste. Tam sa však už po jej boku predstavili aj ďalšie krásky zo stránok plavkového špeciálu.

Modelka Danielle Herrington (vľavo) a jej...
Modelka Danielle Herrington (vľavo) a jej predchodkyňa Tyra Banks pózovali fotografom spoločne. Autor: SITA/AP, Evan Agostini

Na titulnej strane Sports Illustrated 2018 sa ocitla afroamerická modelka Danielle Herrington. Ide iba o tretiu černošku na titulke tohto špeciálu za vyše 50 rokov jej existencie. Ako prvej sa to podarilo Tyre Banksovej, ktorá prišla Herringtonovú podporiť osobne.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo. Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#krivky #večierok #Sports Illustrated Swimsuit Issue #XXL modelka #Tabria Majors
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Pozor na úrazy pri športovaní, neprepínajte svoje fyzické možnosti.
Za svoju činnosť budete bohato...

+ Oslabená imunita sa môže prejaviť bolesťami kĺbov a krčnej chrbtice.
Môžu sa vyskytnúť nedorozumenia so...