Zaľúbenci z televízie? On s rukou v rozkroku, ona s nevkusnými tetovaniami!

15.03.2018 00:00

Stať sa celebritou nie je v posledných rokoch také náročné. Stačí ochota postaviť sa pred kamery a zdieľať váš život či emócie. Občas sa vyzliecť, občas trošku pritlačiť na pílu a zahrať nejakú drámu.

Párik z reality-šou Love Island: Olivia...
Párik z reality-šou Love Island: Olivia Buckland a Alex Bowen na dovolenke na Barbadose.
(Kliknutím na obrázok zväčši, otvoriť v novom okne)
Autor: Profimedia

To všetko Alex Bowen a Olivia Buckland zvládali na jednotku v Love Island, ktorá bola mimoriadne populárna vo Veľkej Británii. Teda vlastne na dvojku, keďže v súťaži skončili až druhý. Pozornosť a záujem čitateľov či verejnosti sa im však rozhodne ušla. A dočkali sa jej aj počas nedávnej návštevy exotického Barbadosu.

Paparazzovia lovili snímky páriku, ktorý sa po účasti v reality-šou minulý rok zasnúbil a odvtedy sú partneri nerozluční. Čo na tom, že fotografom poskytli aj momentky, ktoré až tak dobre na fotografiách nevyzerajú. Na jednej z nich vidieť ako si Bowen nie práve decentne upravuje svoje „náčinie“ v rozkroku. Jeho partnerka zase púta pozornosť potetovaným telom a plavkami zarezanými v bujných krivkách.

Nuž, niekedy to nepochybne stačí, aby boli pre reportérov zaujimaví. Konieckoncov, podobných „nevkusných“ hviezdičiek máme dosť aj na Slovensku…

Oh I do like to be beside the seaside

Príspevok, ktorý zdieľa OLIVIA BUCKLAND (@oliviadbuck),

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#dovolenka #Barbados #paparazovia #Alex Bowen #Olivia Buckland
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku