Unikli nahé fotky princovej nevesty Meghan! Bude sa pre ne súdiť?

21.03.2018 13:56

Niežeby išlo o niečo výnimočné vo svete celebrít, ale britská kráľovská rodina sa asi nepoteší. Unikli fotografie s obnaženou Meghan Markleovou.

Meghan Markle sa usmieva počas návštevy...
Meghan Markle sa usmieva počas návštevy rádiostanice Reprezent FM. Autor: SITA/AP, Dominic Lipinski

Americko-kanadská herečka a nastávajúca manželka princa Harryho sa fotografovala na dovolenke hore bez a tieto zábery musela poslať pár ľuďom. Hoci sa tak udialo pred rokmi, teraz sa zábery objavili na svetle sveta opäť.

Portál The Blast zverejnil sériu záberov Markleovej hore bez, pričom tvrdí, že ide len o úvodnú sériu fotografií. Ďalšie majú údajne v zálohe.

Zástupcovia Kensingtonského paláca, ktorý komunikuje za princa Harryho, tvrdia, že ide o falošné zábery a montáže. Očakáva sa však, že právnici podajú žalobu za narušenie súkromia, prípadne poškodenie dobrého mena, ak by sa potvrdilo, že naozaj nejde o originálne fotografie.

Markleovej odhalenie na internete však nie je prvé v kráľovskej rodine. Podobnému škandálu čelila aj vojvodkyňa Catherine z Cambridge, manželka princa Williama. V roku 2012 magazín Closer zverejnil jej zábery hore bez, keď dovolenkovala v súkromnom zámku synovca kráľovnej Alžbety II. Viscounta Linleyho na juhu Francúzska.

Vojvodkyňa a princ William napokon od magazínu vysúdili odškodné 100-tisíc eur a šiestich ľudí z redakcie, ktorých uznal vinnými, pokutoval sumami vo výške od 40-tisíc do 50-tisíc eur.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#odhalenie #nahá #hore bez #škandál #Meghan Markle
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku