Vydatá sexbomba manžela nepredvádza. Nahé telo? Nech sa páči, zasa!

23.03.2018 00:00

Už niekoľko týždňov je z jednej z najsexi modeliek sveta vydatá žena. Krásna Emily Ratajkowski sa však rozhodne nerozhodla ubrať zo svojich online provokácií.

Posing for my husband like

Príspevok, ktorý zdieľa Emily Ratajkowski (@emrata),

Na konte na Instagrame aj po svadbe zverejňuje šteklivé a poriadne zvodné zábery svojho priam dokonalého tela. Najnovším prírastkom je momentka z medových týždňov. Fotografiu, na ktorej Ratajkowski stojí nahá opierajúc sa o stenu a iba si rukami a správnou pózou chráni intímne partie, mal vytvoriť práve jej manžel Sebastian Bear-McLard. „Takto pózujem môjmu manželovi,“ sprevádza fotografiu stručný komentár.

Brunetka, ktorú preslávilo účinkovanie vo videu Blurred Lines a ktorá sa popri modelingu presadila aj v hereckej brandži, sa iba koncom minulého roka rozišla s dlhoročným partnerom Jeffom Magidom. Svojho súčasného manžela však nespoznala krátko potom – ich spoloční známi potvrdili, že dvojica sa na „kamarátskej báze“ poznala už roky. Svadba však bola prekvapením aj pre mnohých z nich. Udiala sa len pár týždňov po tom, čo dvojicu prvýkrát zachytili paparazovia.

Emily Ratajkowski a jej manžel Sebastian...
Emily Ratajkowski a jej manžel Sebastian Bear-McClard na párty Vanity Fair po udeľovaní Oscarov. Autor: Reuters, DANNY MOLOSHOK

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#nahá #Instagram #pózovanie #Emily Ratajkowski
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku