Ultra mini, blond hriva, podprsenka nikde! Poľská dračica nesklamala

05.04.2018 00:00

Televízna celebrita a modelka Joanna Krupa dorazila na párty v Las Vegas "naľahko". Tak, ako obvykle.

Čo sa sexi Poľky týka, na zvodné outfity sme u nej viac-menej zvyknutí. Svojej povesti nezostala niekdajšia hviezda reality šou „The Real Housewives Of Miami“ nič dlžná ani počas nedávnej párty v Las Vegas v slávnom hoteli Bellagio. 38-ročná blondínka zvolila ultra mini šaty telovej farby posiate jemnou striebornou aplikáciou na tenučných ramienkach. Pohľad zboku tak poskytol ďalším hosťom zaujímavý pohľad na jej poprsie.

Joanna Krupa na párty v hoteli Bellagio v Las...
Joanna Krupa na párty v hoteli Bellagio v Las Vegas. Autor: Profimedia

Štíhla rodáčka z poľskej Varšavy si záujem fotografov užívala tak, ako vždy – so širokým úsmevom na tvári pózovala na červenom koberci zo všetkých strán. Sexi stehná, odlalený chrbát a rozpustená blond hriva jej pozornosť objektívov zabezpečili.

Okrem spomínanej reality šou sa Krupa zviditeľnila aj účinkovaním v televíznom programe Dancing with the Stars, kde na parkete predvádzala nielen tanečné kroky, ale aj závideniahodné krivky. Ako sledovaná televízna celebrita okrem iného upriamuje pozornosť ľudí aj na ochranu zvierat – svoje telo už „prepožičala“ napríklad kampani organizácie PETA.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Las Vegas #Joanna Krupa
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Mali by ste viac času venovať sama sebe, vyčistite si myseľ od zbytočností.
Postavia sa pred vás rôzne...

+ Vyhnite sa dnes alkoholickým nápojom.
Keď chcete uspieť, začnite sa viac snažiť, potrebujete výsledky.

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk