Nedeľa ako lusk! Kardashianka vytasila bikiny, odletela do exotiky

09.04.2018 15:45

Niekto si cez víkend odcestuje do Tatier či do kúpeľov, niekto zase na exotický Turks & Caicos. Návštevu nádherného ostrova si cez víkend užila Kim Kardashian.

Televízna celebrita Kim Kardashian na zábere z...
Televízna celebrita Kim Kardashian na zábere z Instagramu. Autor: Instagram

Televízna celebrita a úspešná podnikateľka sa o momentky zo svojho exotického výletu podelila na svojom Instagrame. V tzv. „insta-story“ ponúkla niekoľko záberov z pláže, ale tiež pohľad na seba samu v bikinách, ako sa filmuje smartfónom. V červených plavkách na tenučkých šnúrkach, ktoré pochádzajú z dielne značky Chanel, sa predvádzala hrdo pred zrkadlom.

O tom, či si s ňou zaleteli na Turks & Caicos aj jej tri ratolesti, hviezda nepodala žiadnu správu. Podľa odkazu v jednom z „príbehov dňa“, kde píše, že toto je „moja kancelária pre dnešný deň“, sa však dá predpokladať, že deti zostali doma s opatrovateľkami.

Tridsaťsedemročná Kardashian sa len pred pár mesiacmi stala trojnásobnou mamou, keď jej dieťa priviedla na svet náhradná matka. Údajne zvažuje, že ešte jedno dieťa si nechá vynosiť. Momentálne má však vraj dosť starostí s tým najmenším. Dcérkou Chicago.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Ostrov #Kim Kardashian #Instagram #exotika #dovolenka #bikiny
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Vyhnite sa dnes alkoholickým nápojom.
Keď chcete uspieť, začnite sa viac snažiť, potrebujete výsledky.

+ Kávu vymeňte za zelený čaj, bude to zdravšie a efektívnejšie.
Nezľaknite sa nových výziev, nebudete to mať...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk