Raketa do ruky, podprsenka preč! Modelka Hart si vie užiť Miami naplno

05.05.2018 00:00

Niektoré jej kolegyne by sa možno zamýšľali nad tým, či chcú byť fotografované na pláži hore bez. Ale topmodelke Jessice Hartovej je to, zdá sa, srdečne jedno. Bez vrchného dielu bikín si dokonca zahrá plážový tenis.

Austrálska topmodelka Jessica Hart na pláži v...
Austrálska topmodelka Jessica Hart na pláži v Miami. Autor: Profimedia

Austrálska rodáčka sa pred pár dňami objavila na pláži v Miami a práve tam ju zachytili objektívy počas športovej chvíľky. Prekvapivé však bolo, že blondínka sa rozhodla pre športové aktivity odetá len do plavkových nohavičiek a šiltovky.

Hviezda značky Victoria's Secret hrdo vystavila na obdiv svoje poprsie a vôbec jej neprekážalo, že ju celý čas sledujú objektívy na pobreží. Hart, ktorá sa ocitla viackrát aj v magazíne Sports Illustrated, tvorí už dlhší čas pár s Brandonom Davisom – podnikateľom a multimilionárom, ktorého preslávili v minulosti aj vzťahy s celebritami ako Paris Hilton, Mischa Barton či Mary-Kate Olsen.

Topmodelka Jessica Hart.
Topmodelka Jessica Hart. Autor: SITA/AP, Evan Agostini

Po boku austrálskej krásky však pôsobí Davis výnimočne spokojne a zdroje z jeho okolia hovoria, že „konečne našiel skutočnú lásku“. Či sa ich slová naplnia, napríklad svadbou dvojice, sa ukáže však až v budúcnosti.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#hore bez #Miami #Jessica Hart #odhalené hviezdy #hviezdy na pláži
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Myslíte aj na seba a oddýchnite si, zúfalo to potrebujete.
Nie je všetko také ako si myslíte,...

+ Lieky vám môžu aj ublížiť, vo veľkom množstve budete mať problémy.
Na nikom si svoju zlosť nevybíjajte,...