Krivky tenisovej krásky Šarapovovej v bikinách! Dotyku sa odoláva len ťažko

25.07.2018 00:00

Mária Šarapovová si v spoločnosti partnera, Alexandra Gilkesa, užíva pokoj a relax v slnečnom Taliansku, aktuálne v letovisku Positano.

Ruská hráčka a multimilionár, zakladateľ internetovej spoločnosti Paddle8, sa nechali zachytiť objektívmi fotografov počas ich oddychu na plážových lehátkach v blízkosti hotelového bazéna.

Mária Šarapovová si v spoločnosti partnera,...
Mária Šarapovová si v spoločnosti partnera, Alexandra Gilkesa, počas dovolenky v Taliansku. Autor: Profimedia

Blond dračica, ktorá sa pýši dlhými sexi nohami, si slnečné lúče vychutnávala oblečená v čiernych bikinách, jej zvodné krivky priam lákali k dotykom. Tela svojej peknej partnerky sa nevedel nabažiť ani jej partner, ktorého ruky sa počas fotografovania ocitli zväčša na jej sexi zadočku.

Slávna tenistka sa pred slnkom ukryla pod slamený klobúk a čas si krátila ťukaním do mobilu. O zábery z dovolenkových potuliek Talianskom sa pekná blondínka delí aj so svojimi fanúšikmi na Instagrame, ktorých má 3,2 miliónov.

memories from #Ischia. A paper , and many ’s.

A post shared by Maria Sharapova (@mariasharapova) on

Vzťahom s Gilkesom sa však na sociálnych sieťach nechváli, na nich publikuje výlučne svoje fotografie, ako pár spolu pred objektívom nepózujú. Šarapovová už má za sebou medializované vzťahy so športovcami – pár tvorila so Saschom Vujacicom, hráčom NBA aj s bulharským tenistom Grigorom Dimitrovom.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Taliansko #Maria Šarapovová
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Nespite dlho, celý deň svojou lenivosťou prespíte a budete sa nudiť.
Dôverujte svojim pocitom, privedú vás...

+ Výživa pokožky je od určitého veku veľmi potrebná, myslite nato.
Nevyhýbajte sa odpovediam, povedzte čo si...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk