Slávny dídžej má roky po boku túto ženu! Žiadna modelka, je celkom normálna

15.10.2018 00:00

Po boku svetoznámych dídžejov vídať najčastejšie mladučké modelky, alebo zvodné sexbomba. Ale nájdu sa aj takí, ktorí vedú celkom normálny rodinný život. S celkom normálnymi ženami.

Manželka dídžeja Khaleda Nicole Tuck (vľavo) so...
Manželka dídžeja Khaleda Nicole Tuck (vľavo) so synom a s jeho opatrovateľkou na pláži v Miami. Autor: Profimedia

To je nepochybne aj prípad DJ Khaleda, neprehliadnuteľného amerického producenta a dídžeja, ktorý sa narodil v New Orleans v rodine palestínskych prisťahovalcov. Počas svojej kariéry spolupracoval s mnohými slávnymi menami, v zozname sa nachádza najmä množstvo hviezd hiphopovej scény ako Kanye West, Jay-Z, Drake či napríklad Ludacris.

Popri úspešnej hudobnej kariére a triumfe v hudobnej brandži, ktoré často sprevádzajú divoké večierky a množstvo mladučkých a zvodných sexi pokušení v podobe fanúšičiek, je však Khaled aj mužom s jednou dlhoročnou partnerkou. Je to jeho manželka Nicole Tuck.

Dvojica sa zoznámila údajne ešte koncom 90-tych rokov a po pár stretnutiach začali spolu randiť. Odvtedy boli nerozluční a stihli sa zosobášiť. Prvé dieťa, syn Asahd sa im však narodil až v roku 2016, čo bolo údajne ešte ďalším stmeľovacím momentom vo vzťahu 42-ročného Khaleda a jeho približne rovnako starej polovičky.

DJ Khaled, jeho manželka Nicole Tuck a ich syn...
DJ Khaled, jeho manželka Nicole Tuck a ich syn Asahd na vyhlásení cien BET Awards. Autor: SITA/AP, Willy Sanjuan

Paparazzovia len pred pár dňami zachytili Nicole Tuckovú a jej manžela neďaleko luxusnej vily v Miami, ktorú si údajne dvojica kúpila za sumu okolo 20 miliónov dolárov. Nicole odetá len v dvojdielnych bikinách spoločne s opatrovateľkou držali za ruky synčeka Asadha, zatiaľ čo Khaled sa preháňal pri pobreží vo vlnách na vodnom skútri.

Zábery ukazujú podnikateľku a manažérku Nicole, ktorá má mimochodom tiež palestínske korene, ako ženu s celkom normálnou postavou manželky a matky, v ktorej sa zhliadne množstvo bežných žien. Po všetkých tých modelkách a sexbombách, na aké je svet zvyknutý po boku slávnych hudobných producentov, je to naozaj príjemný pohľad.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#DJ Khaled #bikiny #manželka #normálna #Nicole Tuck
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Podstúpite všetky vyšetrenia, až potom môžete robiť rozhodnutia.
Hádkami v práci si len sami škodíte,...

+ Dávajte si pozor čo večer zjete, je to veľmi dôležité.
Každé klamstvo a podvody skôr či neskôr vyjdú na...