Ako socha z mramoru! Pevné svaly Efrona sledovala celá mexická pláž

14.01.2019 00:00

Niežeby to bolo nejaké prekvapenie, ale herec Zac Efron má telo ako vytesané z mramoru. Predviedol ho aj počas svojej dovolenky v Mexiku.

Herec Zac Efron na dovolenke v Mexiku...
Herec Zac Efron na dovolenke v Mexiku predvádzal svoje ukážkové telo. Autor: Profimedia

Hrdina filmu Najväčší šoumen odletel do obľúbeného letoviska Cabo San Lucas v spoločnosti skupiny priateľov a mladšieho brata Dylana. Skupinka okamžite upútala pozornosť médií a najmä paparazzov.

Efron, ktorý oslávil minulý rok 31. narodeniny, je na vyzliekanie sa pred kamerou zvyknutý. Svoje svaly predvádzal už vo filme Pobrežná hliadka. Tentoraz však nemuseli byť naokolo ani kamery – herec si skrátka užíval slnko a blbnutie vo vlnách.

To, že herec ukázal telo s vypracovaným svalstvom, ktoré pripomína antické sochy, je bonus práve pre striehnucich paparazzov. Ostýchať sa však nemusí ani jeho súrodenec. Hoci brat Dylan nedodržiava najprísnejšie diéty a necvíči tak striktne ako jeho slávnejšia hollywoodska polovička, tiež je zjavným fanúšikom športu a fyzickej aktivity.

Efron sa o dovolenkové momentky podelil aj so svojimi fanúšikmi na Instagrame. Jeho konto sleduje vyše 38 miliónov užívateľov, takže núdzu o pochvalné reakcie určite nemal.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Mexiko #Telo #Zac Efron #svaly #brat
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Stres zahoďte za hlavu a sústreďte sa sami na seba.
Nenechajte sa oklamať, kontrolujte si svoje...

+ Ak nebudete riskovať, nič nedosiahnete, premýšľajte o tom.
Prezistite si svoje možnosti a podľa nich sa...