Slávna hudobná diva v bikinách? 48 rokov a veru, krivky má parádne!

19.01.2019 00:00

Nepatrí medzi hviezdy, ktoré by bolo často vídať v sexi outfitoch či bikinách na pláži. Ale tentoraz speváčka Mary J. Blige spravila výnimku.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Birthday MOOD #capricornseason by @robertector

Príspevok, ktorý zdieľa Mary J Blige (@therealmaryjblige),

Na svojom konte na Instagrame zverejnila hudobná diva a niekoľkonásobná držiteľka Grammy zábery z dovolenky. A práve na nich predvádza aj plavkovú figúru – teda krivky v dvojdielnych bikinách.

Hoci pred pár dňami oslávila Blige 48. narodeniny, môže sa pochváliť dobrou formou aj príťažlivými krivkami. Tie konieckoncov oceňovali aj jej fanúšikovia na sociálnej sieti, ktorí zábery v bikinách začali častovať pochvalnými komentármi a odkazmi.

Speváčka prežívala pred viac ako rokom náročné chvíle kvôli rozvodu s manželom Kendu Isaacsom. Po dvanástich rokoch manželstva sa rozhodli rozviesť a Bligeovej následne súd vymeral výšku renty, ktorú mala Isaacsovi mesačne vyplácať.

„Cítim sa podvedená a vyšťavená z celej situácie. Musím sa však usmievať a udržať si moje pozitívne myslenie. Inak by ma to zabilo,“ uviedla vtedy hudobná diva. Teraz sa vraj už usmieva omnoho prirodzenejšie. "Nechala to všetko za sebou. Už nechce, aby jej zasahoval do života,“ uviedol zdroj pre jeden z amerických portálov.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

#CapricornSeason by @robertector

Príspevok, ktorý zdieľa Mary J Blige (@therealmaryjblige),

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#bikiny #Instagram #Telo #Mary J. Blige
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Stres zahoďte za hlavu a sústreďte sa sami na seba.
Nenechajte sa oklamať, kontrolujte si svoje...

+ Ak nebudete riskovať, nič nedosiahnete, premýšľajte o tom.
Prezistite si svoje možnosti a podľa nich sa...