Dvojitá nádielka sexepílu v Sydney! Tieto krásky pozná celá krajina

11.02.2019 13:10

Obe preslávilo najmä pózovanie v bikinách a dokonca aj navrhovanie plážovej garderóby. Je asi celkom prirodzené, že aj pozornosť paparazzov sa na nich upiera práve na pláži.

Plážové hviezdy, influencerky Natasha Oakley...
Plážové hviezdy, influencerky Natasha Oakley (vľavo) a Devin Brugman na pláži Bondi Beach. Autor: Profimedia

Verné kamarátky a kolegyne Natasha Oakley a Devin Brugman sa objavili spoločne na obľúbenej Bondi Beach v Sydney. Práve tam sa dostali aj do hľadáčika miestnych paparazzov.

Každá si obliekla pomerne sporé bikiny, ktoré zvýraznili príťažlivé ženské krivky. Niet vôbec divu, že sa za dámami na pláži otočila nejedna hlava.

Blondínka Oakley patrí medzi najväčšie austrálske hviezdy internetu a je považovaná za dôležitú influencerku. Práve plážový biznis a obchod s dizajnom a predajom plaviek sa jej nepochybne darí aj preto, že ju na Instagrame sledujú bezmála dva milióny užívateľov.

Jej obchodná partnerka a kamarátka je často výpomocou na záberoch používaných na propagáciu nových kolekcií či sponzorov. Aj jej meno je u protinožcov veľmi dobre známe a dokonca aj slušne speňažiteľné. Už z prvého pohľadu je jasné, že oproti kamarátke disponuje výraznejšími kyprejšími tvarmi. Takéto duo naozaj nemá núdzu o pozornosť.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#pláž #Devin Brugman #bikiny #sydney #Natasha Oakley #sexy
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Uvoľnite sa a zabudnite na problémy, netrápte sa neustále.
Ak niečo chcete, choďte si za tým, nenechajte...

+ Starosti hoďte za hlavu a vychutnajte si príjemný deň.
Nevyužívajte ľudí okolo seba pre vlastný prospech,...