Mám doma striptízovú tyč a denne trénujem, prekvapila Jennifer Lopez

17.02.2019 14:00

Tento rok oslávi päťdesiate narodeniny, ale to pre speváčku Jennifer Lopezovú rozhodne nie je problém postaviť sa ku striptérskej tyči. Dokonca vo filme.

Speváčka Jennifer Lopez si obliekla model Ralph...
Speváčka Jennifer Lopez si obliekla model Ralph & Russo Haute Couture. Autor: Reuters, LUCY NICHOLSON

Americká hudobná hviezda a herečka sa objaví v novinke Hustlers, kde si po jej boku zahrá aj herečka Constance Wu. V talk-šou moderátora Jimmyho Kimmela prezradila 49-ročná Lopez, že sa momentálne doma učí striptérske choreografie.

„Je to pravda, nie je to žiadna klebeta. Momentálne máme doma striptízovú tyč,“ vysvetlila Lopez. „Je to prenosná tyč. Môže to dopadnúť veľmi zle, ale viete s ňou precvičovať. A mám jedno dievča, ktoré ku mne chodí a učí ma. Je to celkom náročné,“ uviedla v talkšou matka dvoch detí, ktorá je známa svojimi divokými choreografiami.

Lopezovej učiteľka je údajne tanečnica a artistka zo súboru Cirque de Soleil. „Je fantastická a fakt so mnou maká. Myslím to tak, že mám modriny a odreniny všade. Pre ľudí, čo tancujú pri tyči, mám skutočný rešpekt. Je to doslova akrobacia,“ vysvetlila Lopez.

„Používate pri tom úplne inú skupinu svalov a tie veci, čo robia s nohami, hore hlavou, to si vždy hovorím, preboha,“ pokračovala ešte nadšená Lopez.

Víťazka ceny Video Vanguard award Jennifer...
Víťazka ceny Video Vanguard award Jennifer Lopez počas svojho vystúpenia na MTV Video Music Awards 2018. Autor: SITA/AP, Chris Pizzello

O tom, že pred kamerou napokon predvedie špičkový tanečný výkon, však niet pochýb. Práve pohyb je jedným z veľkých talentov rodáčky z Bronxu. Potvrdila to aj na vyhlásení cien Grammy uplynulú nedeľu, keď tancovala počas vystúpenia v rámci pocty vydavateľstvu Motown.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#striptíz #film #Jennifer Lopez #učenie #skúška #tyč
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Dobre sa obliekajte, dávajte si pozor, aby ste neprechladli a neochoreli.
Učte sa novým veciam, prospeje...

+ Za každých okolností si musíte urobiť čas na preventívnu prehliadku.
Peniaze nateraz neriešte, určite si...