Ako telo antickej sochy! Herec Hemsworth na pláži znovu vyráža dych

21.02.2019 00:00

Patrí medzi najsexi mužské hviezdy planéty. A túto povesť potvrdzuje aj svojou dokonalou fyzickou formou. Pozerať sa na Chrisa Hemswortha je ako pozerať sa na antickú sochu.

Vypracovaný herec Chris Hemsworth surfoval na...
Vypracovaný herec Chris Hemsworth surfoval na pláži v Byron Bay. Autor: Profimedia

Predstaviteľ komiksového hrdinu Thora sa aj pred pár dňami stal objektom reportérov, keď sa objavil na pláži v známom zálive Byron Bay. Ako inak, so surfom v ruke. A predvádzajúc svoje svalnaté telo, na ktorom niet ani štipky tuku a ktoré naozaj vyzerá akoby ho niekto vymodeloval v počítači.

Rodák z Austrálie sa odmalička venoval rozličným druhom športu a práve surfovanie patrí medzi jeho srdcovky. Ako dávnejšie uviedol, takýto šport ho pripravil na náročné trénovanie v rámci prípravy na hollywoodske produkcie. Dodal mu stabilitu, mrštnosť, ale napríklad aj odhodlanie.

Herec Chris Hemsworth na vyhlásení cien GQ Men...
Herec Chris Hemsworth na vyhlásení cien GQ Men of The Year' Awards v Londýne. Autor: SITA/AP, Grant Pollard

Svoju formu a povesť len nedávno herec pretavil aj do vlastnej aplikácie, ktorá ponúka tipy na cvičenie a v ktorej sa okrem samotného Hemswortha prezentujú aj špičkoví tréneri a odborníci.

„Verím, že každý z nás má neobmedzený potenciál. Na dosiahnutie cieľov však potrebujeme podporu. Aplikácia Centr vám toto všetko vkladá do dlaní, aby vám pomohla vybudovať si zdravšie telo, silnejšiu myseľ a šťastnejší život,“ uviedol pred pár dňami vo vyhlásení pre médiá herec na margo novej služby.

Ktohovie, možno sa jeho zábery z oceánu neobjavili vonku náhodou – nový produkt treba predsa trošku podporiť. Ak by však jeho sľuby neboli falošné, povedzte sami, neskúsili by ste to podľa jeho návodu?

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#cvičenie #pláž #Telo #Chris Hemsworth #aplikácia #svaly
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Sami viete čo je pre vás najlepšie, riaďte sa podľa toho.
Ak vám dnes niečo nejde, nechajte si to radšej...

+ Nešírte negatívnu energiu, vráti sa tak isto aj vám späť.
Ak sa budete snažiť, všetko môžete zvládnuť...