Ako na Berlinale, tak aj v exotike! Sexi telo nemeckej tophviezdy uchváti

24.02.2019 00:00
Lena Gercke

Lena Gercke (30) patrí k najobdivovanejším nemeckým hviezdam. Na móle aj na obrazovke.

Ešte pred pár dňami sa jedna z najväčších nemeckých hviezd usmievala na červených kobercoch počas festivalu Berlinale. Dlhonohá blondínka sa ukázala na niekoľkých festivalových gala podujatiach, nechýbala ani na rôznych párty. Štíhle telo predviedla napríklad v čiernych minišatách na párty módnej značky, kedy pozornosť objektívov celkom cielene namierila na jej sexi dlhé nohy.

Lena Gercke počas jednej galapárty na festivale...
Lena Gercke počas jednej galapárty na festivale Berlinale. Autor: Profimedia

Berlínskych večierkov sa 30-ročná modelka nabažila a tak jej kroky smerovali preč zo studenej Európy, preč z Nemecka. Krásna Lena vyrazila na Maldivy, odkiaľ poslala svojim fanúšikom aj šteklivý pozdrav v plavkách, ktoré mierne zahaľujú jej pekné telo. K záberu pripísala, že domov sa vrátiť nemieni.

View this post on Instagram

Not coming back guys...

A post shared by Lena Gercke (@lenagercke) on

Modelka a moderátorka Lena Gercke patrí k najsledovanejším nemeckým celebritám, na Instagrame ju sleduje vyše 2 miliónov ľudí. Krásnu Lenu Nemci milujú od chvíle, kedy zvíťazila v modelingovej šou Germany’s Next Topmodel Heidi Klumovej. Bolo to v roku 2006 a odvtedy sa jej kariéra šplhá do závratných výšin. Nielen modelingová, ale aj televízna. V roku 2016 zvíťazila Lena v ankete nemeckého inštitútu na prieskum verejnej mienky, ktorý sa Nemcov pýtal na ich ženu snov. Za sebou nechala nielen Heidi Klum, ale aj Diane Kruger či Toni Garrn.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Berlinale #Lena Gercke
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Pozor na slniečko, často býva zradné, nepreháňajte to s ľahkým oblečením.
Investujte svoje peniaze,...

+ Doprajte výživu a hydratáciu aj vaším rukám aj nohám.
Strach nie je vhodným faktorom v práci, takto úspech...