FOTO ako dôkaz! Demi Lovato je späť, poslala zvodný pozdrav z Bora Bora

13.05.2019 14:17

Po minuloročnom kolapse a predávkovaní sa speváčka Demi Lovato načas stiahla z dohľadu zrakov verejnosti aj médií. Posledné týždne sa však pripomína čoraz častejšie. Ako inak, na sociálnych sieťach.

Počas víkendu zverejnila táto americká hviezda niekoľko odkazov na svojom Instagrame. Fanúšikov však nepochybne najviac zaujala momentka Lovato v bikinách z ostrova Bora Bora. Tam si 26-ročná speváčka a herečka užívala chvíle oddychu a ostrov nazvala „nebom na Zemi“.

„Práve som opustila pravdepodobne moje najobľúbenejšie miesto na tejto planéte. Možno v najbližších dňoch zverejním ďalšie momentky. Vopred sa ospravedlňujem,“ napísala v komentári k záberu v bikinách so zvieracou potlačou, v ktorých pózuje pri západe slnka.

Speváčka sa okamžite dočkala množstva pochvalných reakcií a jej príspevok „lajkovalo“ bezmála 3,9 milióna užívateľov. Lovato však počas uplynulého víkendu stihla oznámiť aj správu z jej profesionálneho života. A síce, že sa jej podarilo získať jedného z najžiadanejších hudobných manažérov súčasnosti.

Reč je o Scooterovi Braunovi, ktorý manažuje aj speváčku Arianu Grandeovú alebo speváka Justina Biebera či rapera Kanye Westa. Dvojica spoločne podpísala zmluvu, ktorá zaväzuje Brauna zastupovať speváčku v nasledujúcom nešpecifikovanom časovom období. Podľa mnohých ide o dobrý profesionálny krok, keďže manažér sa osvedčil doposiaľ a niekoľkým interpretom priniesli jeho služby nárast popularity aj zárobkov.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#bikiny #Instagram #Demi Lovato #spokojnosť #Bora Bora #sexy
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Vyhnite sa rýchlemu občerstveniu, ktoré môže ovplyvniť vaše trávenie.
Pokúste sa viac experimentovať a...

+ Sú pred vami ťažké dni, avšak všetko zvládnete ak budete myslieť pozitívne.
Nerozhnevajte si ľudí okolo...