Buffon a jeho láska na pláži: Nahradila Šeredovú, stále ju s ňou porovnávajú!

07.06.2019 01:20

Už päť rokov je po jeho boku nová partnerka, ale porovnávanie s tou bývalou skrátka neprestáva. Bývalý futbalový šampión Gianluigi Buffon si však z toho asi ťažkú hlavu nerobí.

Futbalista Gigi Buffon a jeho partnerka Ilaria...
Futbalista Gigi Buffon a jeho partnerka Ilaria D'Amico si užívali chvíle na pláži so synom Leopoldom.
(Kliknutím na obrázok zväčši, otvoriť v novom okne)
Autor: Profimedia

Taliansky rodák si v uplynulých dňoch užíval v spoločnosti svojej partnery Ilarie D'Amico na slnečnej pláži a práve v týchto chvíľach dvojicu zachytili paparazzovia. Športovec sa nežne túlil ku svojej polovičke a spoločne si vychutnávali chvíľky relaxu. Jedným očkom však pozorne sledovali syna Leopolda, ktorý prišiel na svet len pred troma rokmi.

Televízna komentátorka a moderátorka, ktorá je dokonca o štyri roky staršia ako 41-ročný Buffon, je často porovnávaná so svojou predchodkyňou – českou modelkou Alenou Šeredovou. Taliansky brankár bol s ňou ženatý tri roky, ale ich vzťah trval omnoho dlhšie. V roku 2014 sa však ich cesty rozišli a súd ich rozviedol, ešte v tom istom roku sa člen klubu Paris Saint Germain začal ukazovať na verejnosti s Illariou.

Buffon patrí v Taliansku k miláčikom verejnosti a zároveň je aj vďačným objektom sledovania bulvárnych médií. Sám však hovorí, že si na to už zvykol a snaží sa podobný záujem ignorovať. Sústreďuje sa vraj na rodinu a na to, aby jeho najbližší boli šťastní.

Buffonova ex Alena Šeredová naposledy prekvapila svojím rozhodnutím prijať talianske občianstvo a zložiť „prísahu vernosti“ občianky Talianska. Stalo sa tak vo februári tohto roka. Okrem talianskeho si však ponechala aj české občianstvo. V čase manželstva s Buffonom pritom tvrdila, že sa íti byť Češka a neplánuje meniť svoje občianstvo.

VIDEO: Ako sa chystajú stráviť leto kamarátky z televíznej obrazovky?

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

0 debata debata
Viac na túto tému: #teplo #slnko #pláž #partnerka #Gianluigi Buffon

+ Začnite si už teraz dávať krém s SPF, vaša pleť bude krajšia.
Oprášte staré kontakty v spoločnosti, budú...

+ Stres vám neprospieva, vyventilujte sa so svojimi priateľmi.
Plne sa sústreďte nato čo robíte,...