Buffon a jeho láska na pláži: Nahradila Šeredovú, stále ju s ňou porovnávajú!

07.06.2019 01:20

Už päť rokov je po jeho boku nová partnerka, ale porovnávanie s tou bývalou skrátka neprestáva. Bývalý futbalový šampión Gianluigi Buffon si však z toho asi ťažkú hlavu nerobí.

Futbalista Gigi Buffon a jeho partnerka Ilaria...
Futbalista Gigi Buffon a jeho partnerka Ilaria D'Amico si užívali chvíle na pláži so synom Leopoldom.
(Kliknutím na obrázok zväčši, otvoriť v novom okne)
Autor: Profimedia

Taliansky rodák si v uplynulých dňoch užíval v spoločnosti svojej partnery Ilarie D'Amico na slnečnej pláži a práve v týchto chvíľach dvojicu zachytili paparazzovia. Športovec sa nežne túlil ku svojej polovičke a spoločne si vychutnávali chvíľky relaxu. Jedným očkom však pozorne sledovali syna Leopolda, ktorý prišiel na svet len pred troma rokmi.

Televízna komentátorka a moderátorka, ktorá je dokonca o štyri roky staršia ako 41-ročný Buffon, je často porovnávaná so svojou predchodkyňou – českou modelkou Alenou Šeredovou. Taliansky brankár bol s ňou ženatý tri roky, ale ich vzťah trval omnoho dlhšie. V roku 2014 sa však ich cesty rozišli a súd ich rozviedol, ešte v tom istom roku sa člen klubu Paris Saint Germain začal ukazovať na verejnosti s Illariou.

Buffon patrí v Taliansku k miláčikom verejnosti a zároveň je aj vďačným objektom sledovania bulvárnych médií. Sám však hovorí, že si na to už zvykol a snaží sa podobný záujem ignorovať. Sústreďuje sa vraj na rodinu a na to, aby jeho najbližší boli šťastní.

Buffonova ex Alena Šeredová naposledy prekvapila svojím rozhodnutím prijať talianske občianstvo a zložiť „prísahu vernosti“ občianky Talianska. Stalo sa tak vo februári tohto roka. Okrem talianskeho si však ponechala aj české občianstvo. V čase manželstva s Buffonom pritom tvrdila, že sa íti byť Češka a neplánuje meniť svoje občianstvo.

VIDEO: Ako sa chystajú stráviť leto kamarátky z televíznej obrazovky?

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#teplo #slnko #pláž #partnerka #Gianluigi Buffon
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Hrozí nevoľnosť z horúčav je nevyhnutné, aby ste dodržiavali pitný režim.
Návrat z dovolenky ovplyvní...

+ Kým skočíte do neznámej vody informujte sa akú hĺbku môžete očakávať.
Ponúka sa vám...