Najlepšie platená modelka sveta v bikinách! Tak čo poviete, má miliónové telo?

10.07.2019 00:00

Už druhý rok kraľovala rebríčku najlepšie platených modeliek sveta a nevyzerá to, že by sa niečo zmenilo aj ten nasledujúci. Kendall Jenner si zarobené milióny užíva aj na Mykonose.

Topmodelka Kendall Jenner si užívala chvíle...
Topmodelka Kendall Jenner si užívala chvíle voľna na Mykonose. Autor: Profimedia

Členka slávnej televíznej rodiny Kardashianovcov, ktorá sa rozhodla svoju kariéru budovať viac v modelingu ako na televíznych obrazovkách v reality-šou, sa objavila na slávnom ostrove. Paparazzovia ju zachytili v spoločnosti skupiny priateľov na pobreží, ale aj na prenajatom člne.

Dlhonohá Kendall mala na sebe bikiny v žiarivej neónovej žltej a predvádzala štíhlu vypracovanú figúru. Na Instagrame zverejnila dokonca video, ako v rámci momentálne prebiehajúcej „Bottle Cap Challenge“ otvorila fľašu priamo z vodného skútra (video nižšie).

Dvadsaťtriročnú brunetku začali nedávno spájať s novým mužom – opäť obrátila svoju pozornosť do športového sveta. Jej novým vyvoleným má byť Kyle Kuzma, basketbalista, s ktorým objektívy zachytili Jennerovú ešte na pláži v Malibu.

Zdá sa, že pre vysokých športovcov má modelka veľkú slabosť – jej ostatným partnerom bol tiež basketbalista Ben Simmons.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

you asked for it @haileybieber ...

Príspevok, ktorý zdieľa Kendall (@kendalljenner),

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#krása #bikiny #modelka #Kendall Jenner #Mykonos
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku