Hriadeľová porodila Čvirikovi syna Maxima

14.06.2007 10:31

Druhého potomka porodila v stredu televízna moderátorka TV JOJ Lenka Hriadeľová. Tvár športového spravodajstva priviedla na svet chlapčeka, ktorý dostal meno Maxim. Jeho otcom je futbalista Peter Čvirik.

Šťastný otecko asistoval aj pri pôrode. Podľa jeho slov sa obaja – mamička i dieťa majú dobre. Chlapec prišiel na svet v úctyhodnej veľkosti. „Meral 52 centimetrov a vážil vyše štyri kilogramy,“ uviedol Čvirik.

Návrat držiteľky ocenenia OTO 2006 v kategórii športový moderátor/redaktor na televízne obrazovky je zatiaľ otvorený. „Lenka je veľmi obľúbená moderátorka a my ju radi znovu uvidíme na našej obrazovke,“ ho­vorkyňa TV JOJ Tatiana Tóthová. „To, kedy sa vráti pred kamery, zostáva zatiaľ otvorené. Rozhodnutie zostáva na Lenke a my jej radi vyjdeme v ústrety,“ dodala.

Hriadeľová má tiež šesťročného syna Samuela z prvého manželstva, ktoré sa rozpadlo. V tom čase ešte žila na východe Slovenska. Po presťahovaní sa do Bratislavy sa televízna moderátorka objavovala po boku hudobníka Jozefa Engerera či futbalistu Juraja Halenára.

Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Nie je všetko vždy len o vás, nezabúdajte na starosti vašich blízkych.
V najlepšom treba prestať, nie ste...

+ Počas slnečných dní si chráňte zrak slnečnými okuliarmi, budete viac vidieť.
Nikdy nie je neskoro začať od...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk